Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok most mit csinaljak?...

Csajok most mit csinaljak? Eszmeletlenul faj a farokcsontom :- ( Meg csak 8+2hetes vagyok

Figyelt kérdés
Mar vagy ket hete kezdodott de eddig csak munkanapokon fajt mikor sokat kell jonni-menni hajolgatni stb. Pihenesre eddig elmult. Az este viszont mar jajgatva fordultam az agyban is, alig birok neha labraallni. Mar a siras kerulget. Mit lehet csinalni ezzel?

#Farokcsont fajdalom #nem mulik pihenesre
2014. júl. 18. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A hormonváltozásoktól kilazulnak az ízületek és tán elmozdulhatott valami, ami nyom egy ideget. Nézesd meg "sztk" az ortopédián vagy kereshetsz magánban pl. manuálterápiával foglalkozó szakembert, aki helyrenyomogatja (nekem anno azt mondták, terhesen is szabad).
2014. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel az első trimeszterben vagy, mindenképp orvoshoz kéne menni, mert ilyenkor még annyi minden van tiltólistán. Tudtommal a panadol az egyetlen fájdalomcsillapító, amit lehet ilyenkor, és sajnos arra a területre még gyógynövényes kenceficéket sem szabad kenni ilyentájt, legalábbis olyat semmiképp, ami vérbőséget okoz. Nekem a keresztcsontom fájt borzalmasan a napokban, a masszőr barátnőm azt mondta, ott nem masszírozhat, de a hátamra kaptam egy masszázst és másnapra a derékfájásom is elmúlt. Mindenképp fordulj szakemberhez!
2014. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülésnél megrepedt,nekem is nagyon rossz volt,a dokim azt mondta nem lehet vele mit kezdeni,majd meggyógyul és elmúlik.Így is lett,de hónapokig tartott.
2014. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek, elobb dokihoz kell mennem hogy tovabbmehessek ortopediara. De itt a doki elintez annyival hogy vegyek be paracetamolt.itt mindenre azt mondjak.ill.nurofent ha vki nem terhes.de nem akarok semmilyen fajdalomcsillapitot bevenni.

Ma megkerdezem a fonokomet o hatha tud vkit ajanlani. Ha nem akkor lehet tenyleg megprobalom a dokit, hatha megis csinal valamit.

Ill.hetfon megyek vedonohoz, meg benne is remenykedem.

Koszonom a valaszokat!!!

2014. júl. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!