Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi szervi szemölcs: 10...

Nemi szervi szemölcs: 10 hetesen leecseteltem itthon (3 db volt egymás mellett) a szemölcs elmúlt de a helye begyulladt: nem lesz baba a babának?

Figyelt kérdés

Kb. 8 hetes terhesen jött elő a nemi szervi szemölcsöm ( a szeméremajak mellett; igazából a belső combomon- ott a hajlatban); amit egyszer még úgy 15 éve kaptam el. Nem mentem vele orvoshoz; hanem leecseteltem azzal a kencével, amit annó kaptam a kórházban. A szemölcs elmúlt; de a helye begyulladt a buzgó ecseteléstől. Nem lesz baba a babának?

Tudom, késő bánat; de most nagyon kétségbe vagyok esve. Az a baj; hogy a szemölcs mellé, a bőrömre is került egy kis ecsetelő; bármennyire is vigyáztam. Piros körülötte; kicsit dagadt is; és a szemölcs helye fehér (genny???), de csak egy kb. 5ft-os méretében; és csak a bőr felületén. Most Bepantennel kenem ott ahol piros...

Ecsetelni már nem kell; szóval elvileg jó is lehetne...

Tudom hogy a terhesség kihozhatja; és hogy le lehet ecsetelni.

Tapasztalatokat várok; nem okoskodást!!!!!!!!!!!!! Köszönöm!



2014. júl. 19. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosodat,terhesen nem jó kísérletezgetni,pláne hogy a nemi szervi szemölcsöt HPV okozza,a doki tud csak hiteles véleményt mondani,itt mi biztosan nem.
2014. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem nagyon értem, hogy neked még megvolt az ecsetelő, amit 15 éve kaptál? :S

Én aggódnék a baba miatt és orvoshoz mennék. Ő majd megmondja, hogy ez a terhességtől jött-e ki vagy valami gond van.

2014. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez bennem is felmerült előző válaszoló. 15 éves kenőccsel még akkor sem kenném magam ha nem terhes lennék. Egyébként biztos hogy az volt nem pedig valami más növedék? Össze lehet téveszteni. Nekem is volt 1x szemölcsöm, egyszerre jött ki a páromnál és nálami, mindkettőnknek kimetszették mert az orvos szerint sokkal jobb, mint a kenegetés. Azóta sincs vele gond (kb. 8 éve) és a sima szűrésen is eltűnt. Én a helyedben amint észrevettem volna hogy valami nem stimmel, mentem volna a dokihoz. De még most sem késő, amint tudsz menj rendelésre, ne próbálgasd nagad gyógyítani.
2014. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ecsetelőt nem is szabad terhesség alatt használni. Szerintem menj orvoshoz!
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!