Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 + 4 hetes terhesen a petezsá...

5 + 4 hetes terhesen a petezsákom mérete: 14.4 mm Ebben a korban és ilyen méretű petezsákban kell már lennie embriónak? A héten csütörtökön voltam dokinál, akkor mértek 5 + 4-nek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
És nem látszódott benne semmi? Hallottam ilyenről, hogy vkinek csak később lesz látható. Nálam 16 mm-es volt a petezsák, és már látszódtak benne embrionális elemek, és azt 5+1 naposnak állapították meg.
2010. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5+6naposan nekem pont 14mm volt a petezsák és még nem lehetett látni az embriót.

2 hét múlva kellett visszamennem, akkor már ott volt az én tündérkém, és már volt szívverése is!

Nyugi!

2010. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!