Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori eset az,...

Mennyire gyakori eset az, hogy ha a petezsákban ott van a szikhólyag, az embrió meg nem alakul ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg a szikhólyag az embrió kezdetleges szíve. Tehát nem tudom, hogy egyáltalán gyakori-e.
2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam sajnos ez történt tavaly :(

Egészen a 9. hétig vártak, hogy hátha csak elszámolták, de nem. Később a szikhólyag is felszívódott :(

2011. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj nagyon sajnálom :( de lehet újra próbálkozni,a következő csak nem így végződik!!Még valaki?De amúgy alapból ez milyen gyakori,mondjuk 10 emberből?
2011. szept. 9. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam az első babánkkal. Azóta született egy kislányunk és most várjuk a másodikat! Ez genetikai rendellenesség. Valószínű a sejtek nem jól osztódtak. Hogy mennyire gyakori nem tudhatjuk, mert nem mindenkinél veszik észre, vagy diagnosztizálják ilyen problémával a vetélést.
2011. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:36-os vagyok


Azóta már 30 hetes vagyok :)

A tavalyi műtét nov. 12.-én volt, most nov. 25-re vaqyok kiírva...remélem nem aznap fogok szülni...

Ő lesz a 3. babám :)


Amúgy nem tudom, hogy mennyire gyakori, de mostanában sokkal sűrűbben hallani róla.

Lehet, hogy ezelőtt is ugyan ennyi volt, csak nem beszéltek róla, nem tudom.

Mostanában az ismerőseim között is sokaknak volt :(

2011. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,sajnálatos dolog és érthetetlen ha már egyszer kialakult a petezsák miért nincs tovább.Gratulálok neked és könnyű szülést :)
2011. szept. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!