Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Sziasztok 17...

Fiú vagy lány? Sziasztok 17 hetes km vagyok és a véleményeteket kérném mert a 12. heti uh-on azt mondták úgy néz ki kisfiú, a 16. héten kislányt mondtak. Szerintem herének néz ki de a családom azt mondta, hogy felülbírálok egy uh-os orvost.

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 19:13
1 2 3
 1/25 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Így nem tudjuk megmondani. Nekem is azt mondták, hogy valószinű fiú a 12. héten azt utána a 16., 20., és 24. héten lányra saccolták végül 28. héten 4D-n megmutatta magát, hogy valóban kislány :)
2014. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Remélem sikerült. :)
2014. júl. 19. 19:19
 3/25 A kérdező kommentje:
2014. júl. 19. 19:22
 4/25 anonim ***** válasza:

Fiúnak nézem


29hkm

Boldog Babavárást

2014. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Na ugye? Nem csak én bírálok felül egy orvost? :)

Egyébként az uh. Bp.-en a Magzati diagnosztika

központban készült.

Boldog babavárást!

2014. júl. 19. 19:32
 6/25 Ditta323 ***** válasza:

Én is fiúnak nézem :)

Majd ha ténylegesen megmutatja magát írd meg, hogy tényleg fiú.

Boldog babavárást! :)

2014. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik, mintha ott herék lennének.:)

Amúgy nekem egyedül először a 20 hetes uh-n mondták, hogy úgy látják, hogy fiú, de akkor megyeszékhelyen voltam uh-n, ott én nem láttam a képernyőt, így biztosra 33 hetesen tudtuk meg, akkor sem a kukacát láttuk, mert pont olyan pózban volt, hogy az nem látszott, hanem csak a heréi. Konkrétan közölte a doki, hogy na, ott vannak a golyói.:) És valóban kisfiú lett.:)

Amúgy vannak orvosok, aki sokáig meg sem mondják, hogy milyen nemű a baba, hogy nehogy tévedés legyen és ebből gond legyen és valaki csak felületesen nézi meg és csak rámond valamit, még ha az nem is látszik biztosan.

De azt gondolom, hogy amíg teljesen egyértelműen nem látszik valami bizonyos, addig azért nem kell semmit biztosra venni.:)

2014. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Oké, megírom ha majd valami biztosat tudok! Köszi a gyors válaszokat! Most találtam egy linket ahol egy rövid uh. film azt mutatja,hogy mennyire egyformák a korai magzati korban a nemi szervek! De majd kiderül! :)
2014. júl. 19. 19:56
 9/25 anonim ***** válasza:
bizony fiú, azok ott herék :)
2014. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok, 16 hetesen már szépen elkülöníthetők a lány vagy fiú nemiszervek.

gratulálok :)

2014. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!