Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja kellett volna megjönni...

4 napja kellett volna megjönnie. A hőm 37.2, de a reggeli tesztem negatív lett. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
A melleim még mindig feszülnek, bár most nem annyira mint egy héttel ezelőtt. Tegnap előtt véreztem egy picit, de az tegnapra elmúlt, nem mondanám mensinek. Nem görcsöltem, pedig mindig szoktam. Ma megyek dokihoz. Szerintetek lehet még ott egy kis pötty, vagy esélytelen? Volt már így valaki? A teszt miért nem mutat semmmit? És még annyit, hogy egész nap fáradt vagyok, és bármikor képes vagyok aludni. A doki fog ma látni valamit az ultrahangon, vagy még korai?
2008. aug. 4. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. A doki max. a megvastagodott nyálkahártyát láthatja. A babát (petezsákot) 35 napos terhességi kortól látnak. A tesztnek elvileg ki kellene már mutatnia, de az is lehet, hogy hibás volt. Szerintem ismételd meg. Üdv 24 hetes kismama
2008. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azért fura, hogy nem mutat semmit, mert elvileg nem középidős baba, hanem a ciklus elején kellett fogannia. Ebben biztos vagyok. De akkor miért nem látszik?
2008. aug. 4. 10:20
 3/7 A kérdező kommentje:
És gratulálok a babához! :)
2008. aug. 4. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és nem mutatja még a teszt valószínű még nincs elég hormon a vizeletedbe.Várni kell még pár napot és akkor bizti mutatja majd!Ha második terhesség akkor azt még később mutatja a teszt.Nálam is így volt,csak én nem bírtam nyugodni mert egyszerűen éreztem,hogy babás vagyok.Nekem mellem is feszült és a hőm maradt.Volt olyan tesztem amin halványan látszódott,meg olyan amin egyáltalán nem!A doki még nagyon korai,szerintem is!
2008. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok,csak az kimaradt,hogy nem bírtam nyugodni ezért több tesztet is vettem!
2008. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én sem bírok nyugodni, mert ÉRZEM, hogy terhes vagyok! És nem beszélem be! Ez az első babánk, de nekem is volt olyan teszt amire azt mondom, halványan pozitív. De akkor, ha duplázódik a szint, most miért nem látszik még jobban?! A mellem tipikus, fáj, feszül, viszket, és tele van erős, kék erekkel. A "normális" ételeket pár napja nem birom megenni, pl. szendvics, csak joghurt, stb, de ez délutánra elmúlik. És ez a rettenet álmosság pár napja! Szégyenlem, hogy állandóan aludnék. :) Remélem, azért valamit csak tud mondani a doki!

2008. aug. 4. 12:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, most látom, mindkettőt te írtad! Szóval szia, nem sziasztok! :)
2008. aug. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!