Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van az hogy eddig nem...

Miert van az hogy eddig nem dagadt a labam? De mar ugy 3 napja dagad a bokamtol lefele. Es miert van hogy ha megnyomogatom a mellbimbom akkor van hogy feher fojadek jon ki belole es van mikor sarga?

Figyelt kérdés
33 hetes kis mama vagyok. segitsetek mert nagyon megijedtem.
2008. aug. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csdak, hogy megnyugodj, nálam 21 hetes korom óta igy van.

Fölösleges dolgokon parázol, ami nálad már teljesen időszerü.

A bokád elkezdett vizesedni. Visszább kell fognod a só ill. füszerfogyasztásodat.

A melledből folyó folyadék az előtej. Ami eleinte átlátszó, utána sárgás lesz. Az anyatej szine is ilyen.

Ez teljesen természetes.

Nyugalom!

További boldog babavárást!

2008. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A mellfolyástól ne ilyedj meg, az csak előtej, ez teljesen normális 33 hetes korban! :) De azért ne nyomogasd! A lábdagadásról meg annyit, hogy örülj neki, hogy eddig nem dagadt! :) A vizesedéstől van, valószínűleg. Jó babavárást!

2008. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előtej miatt ne aggódj és ne nyomkodd magad!:)

A lábad szerintem azért dagad 3 napja, mert nagyon meleg van! Annak is dagad a lába sokszor ilyen melegbe, aki nem várandós.

Szerintem borogasd hideg vizes törölközővel és pihentesd, polcold fel! Annak meg csak örülj, hogy eddig nem dagadt be!

Nekem eddig 2x is bedagadt már ilyen nagy melegbe, egyszer a 21. héten meg tegnap előtt este, de az azért volt mert sokat mászkáltam, borogattam és elmúlt, mostanra meg semmi baja!

Ne ijedj meg és ne aggódj!!! További boldog babavárást!

25 hetes kismami

2008. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Amikor előszőr tapasztaltam kb a 29. héten az előtejet én is megijedem de a doki megnyugtatott ez benne van, viszont azt is mondta ez sajna nem jelenti azt biztosan hogy lesz tejem... ez sok kismamánál van és kész.

34. hetes kismama

2008. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cicit nem nyomkodunk :)

Az elotej van, akinek van, van, akinek nincs, de tul. keppen, mint irtak elottem, semmit se jelent a kesobbi szoptatast illetoen (lesz-e tej avagy sem).

Meleg: ha van klimad, nyomsad ezerrel, nekem egyedul az viszi le a vizesedest. Minden nap mennem kell a varosba be, mire hazaerek du.an, tiszta dagadt a bokam. Ilyenkor otthon lefekszem, labamat felpolcolom, es nyomatom a klimat, par ora alatt eljesen megszunik a vizesedes. Meg iszom a csalanteat, az segit a vesenek.

2008. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a megnyugtatast es a tanacsokat es mindenkinek szep baba varast!!!!!!
2008. aug. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!