Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbóm körül barna...

A mellbimbóm körül barna "pöttyök" vannak 30 hetesen, mitől lehet? Mintha terjeszkedne tovább a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ahogy írod, ez teljesen normális, sötétedhet is a bimbóudvar színe, sőt, akár pár csepp előtej is megjelenhet a melbimbódon.

A szopiztatás befejezése után vissza fog állni az eredeti állapotába (vannak azért kivételek, de nem az az általános).

2011. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak,aztán szülés utánna szép lassan elmùlt. Szerintem ez is hormonális változás. Van akinek bebarnul az egész bimbóudvar.
2011. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! remélem ez azt is jelenti, hogy tudok majd szoptatni:)
2011. máj. 20. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

33 hetes vagyok, nekem is már tök sötét a mellbimbóm és nagyobb is lett :/ Ha ez az ára annak, hogy tudjak szoptatni, akkor örömmel fogadom ezeket a változásokat. Ha nem , akkor remélem elmúlik majd....

Amúgy nekem olyan néha, mintha kis hintőpor lenne rajta. Szóval gondolom ez az előtej, amiről szoktak beszélni.

2011. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam a témával kapcsolatban:

A kapcsolódási rendszer fontos része, hogy ha az újszülöttet az anya hasára helyezik, a kezén maradt magzatvíz ízének és szagának segítségével odatalál a mellbimbóhoz, melyen a magzatvízhez hasonló olajos anyag található. Tudjuk azt is, hogy a baba érzékenyen reagál a sötét és világos közötti kontrasztra, valamint kedveli a körök nézegetését, mindez összefüggésben áll azzal, hogy a születése után felfigyel a besötétedett, kör alakú bimbóudvarra.

2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:17, ez de érdekes! :O

Tök jó, hogy megírtad, ezt még nem is hallottam!:)

2011. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt még én se! :) Köszi a válaszokat!
2011. máj. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!