Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki probálta a karikagyűrűs...

Valaki probálta a karikagyűrűs baba nemének megálapitását? Ha igen akkor kinek jött be? és kinek nem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség...
2014. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egyedül voltam itthon és unatkoztam, feküdnöm kellett az elején. Szerintem több, mint egy tucat "próbát" megejtettem, közöttük ezt is, minden féle naptárat, ami a neten van, kínai pl. Mind azt mondta, kislány lesz. CSodaszép kisfiam született ;)
2014. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre bejött!

A másodikról majd beszámolok 1,5-2 év múlva...

2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Minden naptár a gyürüs próba is lányt mutatott, kisfiút várok :)
2014. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Milibindi válasza:

Igen bejön! Anyunak , apunak is bejött. Szomszédnak is két fiút mutat valóban két fia van!

Volt egy telek szomszédunk, annyit tudtunk , hogy két lánya van. Először lányt mutatott mondta ez a Mária utána egy fiút. Ekkor közbe is vágott, hogy neki nincs fia. Kérdeztük , de terhesség sem volt? Kiderült volt, csak építkeztek felemelt valamit és elvetélt. Aztán megint lányt mutatott. Rögtön mondta a Margit. Utána még két fiút mutatott. Valóban volt még két terhesség, nem akart annyival később gyereket szülni.

Anyu legjobb barátnőjéről szintén annyit tudtunk, hogy két lánya van. Neki lány,lány, fiú lányt mutatott. Első Éva lánya, utána volt egy terhességet, amit el kellett vetetni e egészégügyi probléma miatt, utána volt egy fia aki halva született , utolsó lány pedig Melinda lánya.

Szóval aranygyűrű kell, nem lehet köves, sajátnak kell lenni és más nem használhatja. Ami a legofontosabb, hogy nem szabad bemozgatni, mert mást mutathat, ha mozog vagy remeg a kéz és akkor kell abbahagyni, ha teljesen megállt.

2014. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kórházi szobatársunk ajánlotta fel ezt szobatársainak; én nem vettem komolyan, mert nem hittem benne. 50 % az esélye hogy igazat mutat. Bejött. Tényleg lány lett.

DE:

tudjátok-e azt, hogy a lány magzatnak a szívverése gyorsabb a fiú magzatéhoz képest?

Én akkor nem tudtam.

csak úgy írom ezt, mert nem hiszem, hogy köze lenne a karikagyűrűs módszer (valós fizikai) működési magyarázatához.

2014. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!