Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok ő lenne...

7hetes terhes vagyok ő lenne a második baba 3nappal ezelőtt el kezdtem vérezni egyből orvos babával minden rendbe kaptam kupot a verzes elmult, de a hasam görcsölget ez normális? és papiromra azt irtak fenyegető veteles:- (

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem normális!


Görcsöknél, vérzésnél azonnal hívd fel a dokidat! És tartsd be szigorúan valamennyi utasítását!

2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A menstruációs görcshöz hasonló, nem erős fájdalom normális. Ha a vérzés elmúlt, akkor ne aggódj. Nekem ugyanez volt, fenyegető vetélés miatt veszélyeztetett terhes voltam. Próbálj pihenni, kímélni magad és nem aggódni. Nekem bent maradt a baba és makk egészségesnek tűnik azóta. 37hkm
2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1hét pihenést mondtak probàlom tartani remélem nem lesz baj
2014. júl. 19. 12:11
 4/5 A kérdező kommentje:
gratulàlok neked :-)remélem marad nekem is a baba
2014. júl. 19. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
En 5 hetesen barnaztam, kupot kaptam ra es egy heti pihenot. 15 hetesen vereztem, egy het korhaz, infuziok, injekciok, stb. Ettol kezdve nem dolgoztam, es szinte semmit nem csinaltam itthon. Neha elmosogattam, meg az ido elorehaladtaval mar foztem is. Vegul a kiirt napon szuletett meg a lanyom, es a 38. hetig teljesen zart volt a mehszajam. Ja, es no szex a 15. hettol.
2014. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!