Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja télre a kisbabáját?...

Ki várja télre a kisbabáját? Hogy bírjátok ezt az időjárást? Miket vettetek már meg?

Figyelt kérdés
Az Én babucim novemberben érkezik és Szerencsés Zsombor lesz a neve. :) Vettem már pár kis rucit, légzésfigyelőt, babakocsit és kaptunk gyerekágyat. Készül a kelengye. :)
2014. júl. 21. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! Én október közepére várom :) ha gondolod írj privit ott beszélgethetünk tovább :)
2014. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi december 17-re vagyunk kiírva:) Ha minden igaz kislányunk lesz:) Linett lesz a neve.

Már van egy rakás kis ruhácskánk,nővéremtől örököltem meg:) és vettünk már pár rugik,body-t zoknikat. Emellett megvan a kiságy,pelenkázó,ringató,cumis üvegek,légzésfigyelő,cumis üveg melegítő,jó pár előke(ezeket is úgy kaptuk) sok-sok játék,csörgők.. Szintén kaptuk nem kellett megvennünk.. törölköző,2 vastag pléd,rácsvédő huhh meg sok minden, de még így is van egy csomó cucc amit vennünk kell:) Többek közt babakocsi,mózeskosár, pelenkázó lap,játszószőnyeg. Elég maximalista vagyok, szeretném ha szülésig meglenne minden felszerelés.. Egyebek közt pár apróság is megvan. Hőmérő a vízbe,lázmérő,körömvágó olló,csipesz:)

2014. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és nagyon nehezen viselem a meleget sajnos :( Eddig is nehezen viseltem,de most uhhh kivagyok tőle...
2014. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Linett nagyon szép név! A listánkon rajta volt arra az esetre, ha kislányunk lett volna. :) Na akkor Ti is készülődtök ám. :) Én most elkezdtem írni, hogy eddig mennyit/mire költöttünk. hát nem egyszerű. Az tök jó, ha ennyi mindent kapsz. Nyilván nagy segítség. :) Huhh Én ma egész nap rosszul voltam, amit megettem kiadtam... Tuti jön valami hideg. Csak akkor szoktam rosszul lenni. :(
2014. júl. 21. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát remélem a hidegre való utalásod igaz és bejön:) Jó lenne egy kis felfrissülés:) Igen készülődünk:) Hatalmas segítség volt,hogy a nővérem rám/ránk hagyta a cuccokat. Anyagilag így is elég megterhelő a maradékot beszerezni.. Nagy segítség volt tőle. Boldog és probléma mentes babvárást és egészséges babát kívánok nektek:)
2014. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont kívánok Nektek is minden jókat, köszönjük! :)
2014. júl. 21. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi januárra várjuk a babánkat, úgy néz ki, hogy kislány lesz. Sajnos a baráti körömben és a családban sem volt kislány baba, így inkább csak unisex cuccokat örököltünk, de nagyon örültünk nekik. Kell majd venni pár ruhácskát, de élvezni fogom a vásárlást neki! :) Már kezdem nézegetni a babakocsikat és bútorokat...a kocsit már kinéztem, a bútorok még kérdéses. Jelenleg még csak pár babajáték, játszószőnyeg és az örökölt babaruhák vannak meg.

Ugyan még csak 13 hetes vagyok, de ebben a nagy melegben megint előjöttek a rosszulléteim, szinte állandóan émelygek :(

2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Januárra várom, 2. baba és újra lányka (ezen picit problémáztam) és még nevenincs :) Majdnem minden megvan, 06-hóig ruha kellene még és babakocsi. Most kettő között vacilálok, de döntésképtelen vagyok :/ A meleget alapból sosem bírtam, most meg szörnyen érzem magam tőle, de úgy vagyok vele, hogy de dolgozom árnyékban, ezt kibírom, délben kajálunk a nagyobb lánykával és du már csak hűsölés van :)
2014. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én December 15-re vagyok kiírva. Nagyon meleg van néha azt hiszem itt a vég :) A sok folyadék ,vékony lenge öltözet,és a ventilátor segít elviselni a meleget.Van már babakocsink,textil pelenkánk,pólya +huzatok hozzá, kisruhák,bébiőr,babahordozó,néhány ruha is van, van amiket mi vettünk de van amiket kaptunk .
2014. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeptember végére várom, remélem nem baj hogy bepofátlankodom.

Mi is örököltünk rucikat, meg vettünk is már párat, de főleg csak 62-ig.

Babaágyat, babakocsit, pelenkázót, kádat már vettünk. Kaptunk egy bölcsőt, kölcsönbe van mérleg, etetőszék.

És még annyi minden kell.

Már vettem szoptatós hálóinget, papucsot kórházba.

Cumisűveg, cumi, melltartóbetét is van már pár, meg vízhőmérö.

Próbálom össze szedni mi kell még feltétlenül, és mi érne rá majd szülés után.

Nehéz eligazodni mire lesz ténylegesen szükség.

2014. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!