Kényes kérdés?!

Figyelt kérdés

15. héten vagyok. Tegnap muszáj voltam idegen helyen elmenni nagy wc-re, így nem tudtam utána azonnal letusolni. Használtam törlőkendőt. Mikor este hazaértem, vettem észre, hogy a bugyi hüvely alatti részére kenődött egy pici.

Fel tud jutni így a baktérium, vagy azért nem olyan ügyes?

Kérlek ne írjátok azt, hogy ti sosem jártatok így, elég kellemetlen ez a kérdés így is!


2014. júl. 21. 15:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó úgy örülök, végre valaki aki be meri vallani. :)

Férjemnek töredelmesen bevallottam - azt mondta semmi gond nem lesz, van ott szőr ( legalábbis nekem), az is véd, meg szerinte csak úgy nem megy be a baktérium. Remélem most is igaza lesz :)

2014. júl. 22. 13:54
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, ilyenkor mikor ez megtörtént mentél tenyésztésre? Mennyit vártál?
2014. júl. 22. 14:05
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem mentem, bevallom nekem eszembe sem jutott, hogy bármi felmehet amit a hüvelyflóra nem fog meg. A picihez meg végképp nem zárt méhszájam volt még és a nyákdugóm is a helyén volt :) utána vették a 36 hetes tenyésztést (az eset után kb 2hónappal.) Nem tapasztaltam fura folyást vagy viszketést ezért nem mentem pluszba.
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!