Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényes téma. Baj lehet?

Kényes téma. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Orgazmus után has keményedés. Bajt jelent??

30 hkm


2014. márc. 24. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem orgazmus nélkül is keményedett a hasam... szedj magnéziumot.Ha görcseid lettek volna stb akkor az már más,de így....
2014. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, hisz orgazmus hatására dolgozik a méh, összehúzódik, emiatt bekeményedhet.

Ha pár perc alatt elmúlik, teljesen jó. Ha tartósan fenáll, emeld a magnéziumot.

2014. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az orgazmus alatt a szervezeted oxitocint termel ami azért baj mert beindíthatja a szülést amit gondolom nem akarsz még ,tehát csak óvatosan!!

Én hát nem tudom talán egész életemben 2x ha elmentem hüvelyi úton ,bármilyen szomoru vagy szégyen ,

9 hetes vagyok ,3 babánakat várjuk

2014. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hüvelyi úton történt.. igazából,nem annyira kemény.. ha fekszem akkor jobb.. vettem be magnerotot. 11 óra környékén történt,görcs nincs a baba mozog,de azt hiszem ez volt az utolsó a szülésig.. :)
2014. márc. 24. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem akartalak megijeszteni csak nem szeretném ha baj lenne ,együttérzek veled jó is a szex!

A magnerot nagyon jó én is azt fogok szedni

boldog további babavárást

üdv egy 10 hetes kismama

2014. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nyugi :) igazából jobb félni mint megijedni,azért is irtam ki :) remélem nem lesz semmi baj,és köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 24. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem kb 20. hét óta nincs orgazmusom :( pedig mindig volt baba előtt.
2014. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és most hány hetes vagy?
2014. márc. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!