Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok és ma a...

20 hetes vagyok és ma a védőnői vizsgálat során közölték, hogy 2 kereszt fehérje van a vizeletemben?

Figyelt kérdés
Mi miatt lehet ez? Nagyon aggódom. Semmi más gond nincs,csak ez.
2014. júl. 22. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg ott?? Hívd fel a körzetidet, ő is meg tudja mondani.
2014. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A védőnő nem mondta?
2014. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdezett,hogy nem járok-e gyakrabban pisilni,gondolom azért,mert felfázás miatt is lehet. Mondani meg csak annyit mondott,hogy a dokinak említsem meg,majd ők eldöntik,hogy mi a további teendő.
2014. júl. 22. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem holnap menj be a szülészetre, és kérdezd meg a doktiól, vagy ha van fogadott orvosod, az még jobb, rá is csöröghetsz.
2014. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tett fel kérdéseket a védőnő? Mondjuk elégé sz@rnak mindenbe,ez a tapasztalatom. Ne aggódj,ne idegeskedj,ez nagyon fontos,tudod a babának sem jó ha ideges vagy pl emiatt. Iszol elég folyadékot? Minimum 2 litert naponta? Nekem 4 keresztes volt a vizeletem mikor vészes terhességi hányás miatt kerültem kórházba,mondjuk én kiszáradás közelben voltam. Pár nap alatt lett minden oké a vizeletben,minimum napi 3 litert kellett meginom meg infuziót is kaptam,de nyilván Nálad ekkora gond nincs. Orvossal beszélj hátha van valami teendő,több folyadék,egy infuzió ,de nem lesz gond nyugi :)
2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A doki azt mondta nincs semmi teendő,valószínűleg a folyás miatt van,mivel nem társul mellé nagy súlyfelesleg és magas vérnyomás.
2014. júl. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!