Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen nőtt...

Kinek hány hetesen nőtt nagyot a pocakja?

Figyelt kérdés

Nekem még alig van, sokan mondják hogy túl kicsi a korához képest.

28hkm


2014. júl. 22. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A harmadik trimeszterben nőtt a leggyorsabban, kb 26es kortól nőt látványosan.Előtte alig látszott.
2014. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok, és én sem látszom annyinak, de az első babával is így volt ez. A végére se nőtt nagyra. Persze növögetett, de nem túl látványosan meg hirtelen.
2014. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamhoz képest úgy a 24. héten kezdett látványosan nőni, de volt, aki a 30. héten sem vette észre :) mondjuk picike hasam volt, mindenki mondta is, az ügyeletes orvos kételkedett mikor szülni mentük. Aztán 2990 grammos babám született.
2014. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héttől szinte napi szinten látványos volt a változás. Addig kisebb volt másokénál. 11 kilót híztam eddig, 38 hetes vagyok, de a hasam egy jól megtermett görögdinnyére hajaz, olyan, mintha csak rám lenne ragasztva.
2014. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 16.hétben vagyok első babával, de tök egyértelmű, hogy gyerekem lesz. És folyamatosan nő, ráadásul látványosan nő pár naponta (170cm, 56kg vagyok.). Kicsit félek is, hogy mi lesz még ezután...
2014. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!