Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is akinek 20 hetesen...

Van más is akinek 20 hetesen nem látszik a pocakja?

Figyelt kérdés
2. babámat várom, átlagos testalkattal. Szinte semmi babás hasam nincs (a hasamon kicsi felesleg van) de felöltözve senki meg nem mondaná, hogy babát várok. Mocorog minden nap a picúr, remélhetőleg minden rendben van. Van más is aki így van? Tudom, hogy most indul be igazán a növekedés, de olyan fura. Jó lenne már ha mások is észrevennék :)
2013. dec. 30. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd a 22. hétől fogsz gömbölyödni,bár igaz a többedik babánál a has előbb látszik is.Lehet ez a baba más képen fekszik,de nem kell sokat várni has növekedésre.
2013. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes vagyok. Tegnap UH megkérdezte a párom, h okés, de hol a gyerek? Nekem is 2. baba. Tegnap épp próbálgattam a szilveszteri szerkóm és megállapítottam, h szülés után kiegyeznék ilyen alakkal.
2013. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 22-23 hétől volt olyan mint amikor jól tele eszi magát az ember előtte nekem se volt nagyon hasam.
2013. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

19 hetes vagyok,szinte semmi sem látszik nekem sem.

Inkább olyan,mintha híztam volt 5 kilót :-(

Pedig nem,eddig egy kiló szaladgál ide-oda.

Első babámat várom,hátsó falon tapadt méhlepénnyel,mondták,hogy így később fog látszani.A picivel minden rendben,érzem már én is a mozgását.

2013. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vok kb. 21 hetes vagyok, de mikor reggel felkelek szinte alig latszik.valami. Ha eszek utana latszik. Am mozog mindennap.
2013. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első babával nekem a 24. héten kezdtek gyanakodni, a másodikkal már a 20. környékén (no a harmadikkal már a 11-en :)

De rajtam semmi felesleg nem volt, sőt.

2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!