Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normalis erzes szerintetek?

Ez normalis erzes szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 hetes vagyok, es sajnos terhesseg elott is gyakran fajdogalt a hasam.

Erzem a szurkalast, nyilalast, de ezeken kivul olyan erzesem is van surun mint amikor szelgorcse van az embernek.

Az alhasam befeszul, felpuffad, es ha kicsit megnyomom vagy behuzom a hasam szuro fajdalmat erzek. Ez normalis?

Vagy ez vmi mas? Es feszul is folyton.

Nyugtassatok meg h minden rendben.



2014. júl. 23. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetes vagyok, és ugyanezeket érzem. Védőnőm, dokim azt mondta, ez normális. Nyugodj meg, minden rendben :) (Egyébként tényleg puffadás áll a háttérben + a méh növekedése + a szalagok nyúlása együtt.)
2014. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia. Koszonom szepen a valaszodat!:)

Akkor megnyugodtam..

Csak mar idegesitett h tobb napja erzem, es reggel is amikor felkelek az agybol rendesen feszit szur az alhasam...de ha fekszem akkor semmi csak ha hason vagyok..:)

De akkor ez normalis!:)

2014. júl. 23. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, lesz ez még nehezebb is. :) Majd mikor a hasizmad nyúlnak, nekem úgy feszültek, hogy éjjel görcsökre ébredtem, hol a bordáknál, hol a köldök felett 2 oldalt, stb.

Nem szabad megijedni ezektől.Teljesen normális. Orvosom azt mondta, csinálja magának a helyet a csemete. :)

2014. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi! Aranyos vagy!:)

Na akkor most mar tudom h attol se kell majd bepanikolni!:)

Most mar probalok pozitivan gondolkodni, de az elejen nagyon paras voltam mert mar volt vetelesem es feltem h megint bekovetkezik. De remelem innen mar minden rendben lesz!:)

2014. júl. 23. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy nagyon ijesztő, és kellemetlen, ez teljesen normális.

A baba csinálja magának a helyet. Gondolj arra, hogy ez jó, mert azt jelenti, hogy szépen növekedik a baba :)

2014. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Aranyosak vagytok!!:)

Akkor ezeknek az erzeseknek orulok es nem parazok tole!:)

Igazad van utolso, ezzel kicsit nyugtatom magam ha erzem, mert ebbol azt gondolom h a baba jol van!:)

2014. júl. 23. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt éreztem 12. hét körül :)

18hkm

2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is ez volt, de most a 20. hétre még rosszabb lett, mozdulni alig bírok, mintha le akarna szakadni az egész hasam. húz, szúr, feszül, egyszóval fáj. fekvésre nekem is jobb szokott lenni.
2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19. héten vagyok. Sokszor érzem az egész méhem, a mai napig görcsölget, volt, hogy napokig csak feküdtem és sírtam. Én is sokszor voltam pánikban. Szedjél rendszeresen magnéziumot! Kitartás! :)
2014. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!