Pocakkeményedés?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, de a hasam a terhességem alatt szinte mindig kemény. Valahányszor voltam védőnőnél mindig az volt. Szedek magnéziumot, de nem segít, mindig feszes a hasam, nagyon ritka ha nem az. Valaki volt így?( Mondjuk az igaz, hogy nem pihenek valami sokat, dolgozom is, de csak ülő munkát végzek.) Esetleg ez is természetes és nincs ezzel baj, hogy ilyen?
2014. júl. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen jó, ha mindig kemény a pocid. Nem tudsz már táppénzre menni, hogy tudj otthon pihenni, és készülni a baba érkezésére? :)

De ne aggódj semmi baj nem lesz, csak pihenj sokat.

Boldog Babavárást! 40+1hkm

2014. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ülőmunkét végeztem, irodai munka. AZt hittem nem megterhelő. De megrövidült a méhszáj,keményedtem. A dokim szerint éppenhogy az ülőmunka miatt. Moat itthon kell feküdnöm, de még az is lehet, hogy befektetnek a kórházba. Szóval kérd ki az orvosod véleményét, mert az ülőmunka is árthat.
2014. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat kemenyedett a pocim.Volt hogy egy oraig is egyfolytaban kemeny volt,de a dokim mindig csak azt mondta emeljem a magnezium adagomat.Mar volt olyan nap is hogy 8 szemet szedtem be a beres magne b6-bol,de semmit nem segitett,sot mar a vegen hasmenesem is volt tolle.De aztan itt olvastam hogy sokan dicserik a megnerotot es en is kiprobaltam.Mostmar szinte alig kemenyedik a hasam,de az a kicsi mar szerintem normalisnak mondhato,es max par percig tart.Szoval nekem nagyon bevallt,csak ajanlani tudom!!!:)
2014. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem itt lenne az ideje a pihenésnek. A keményedés ebben a terhességi korban nem a legjobb ugyanis fiatalka még a baba. A keményedések görcsöket okozhatnak, a görcsök meg beindíthatják a szülést. Pihenj amennyit tudsz.Nem tudom milyen mgt szedsz de szerintem a magnerot a legjobb vagy a magnezium citrát.
2014. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magne b6 nem épp a legjobb, hiába is reklámozzák ennyire. ha magne b6-ot szedsz, akkor vált másfajta magnéziumra.
2014. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Egyébként magnézium citrátot szedek, de már mindenképpen többet fogok pihenni :)
2014. júl. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!