Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hkm vagyok. Ti szoktatok...

15 hkm vagyok. Ti szoktatok unatkozni otthon? Mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En dolgoztam.
2014. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Terhesség előtt nem unatkoztál otthon?
2014. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
miért nem dolgozol? én spec sosem unatkoztam még életemben,de én más vagyok.. sztem csinosítgasd a lakást,nézegess babaneveket,tervezd meg szobát,menj el mindenképpen kismama tornára,szülésfelkészítőre,főzőcskézz egészséges finomságokat,és pihenj amennyit csak tudsz mert ha meglesz a pici már nem fog menni :)
2014. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Margit84 ***** válasza:
46%
Munka? Én tuti nem fogok unatkozni. 35. hétig tervezek dolgozni jönni. 16+3 hkm
2014. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én november 26-ra vagyok kiírva, október 23ig dolgozok. Nem unatkozom. Munka mellett csinálok mindent ami a babával kapcsolatos. Háztartást ketten rendezzük, mert egyedül már nehéz lenne a sok munka mellett.
2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozhattam. Arra nem gondoltatok, hogy a kérdező sem? Az elején unatkoztam, de ott volt a kiskutyánk akivel rengeteget foglalkoztam, olvastam, mindig csili vili volt a lakás, csinosítgattam a gyerekszobát, eljártam tornázni... És pihentem sokat. Találj magadnak valami új hobbit, rendezd át a lakást :D
2014. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia.

én sem dolgozok a 12. héttől, 3 műszakos, fizikai meló, 2,5évet vártunk a babára, nem akartunk kockáztatni.

mivel nem voltam rosszul sose, max csak a fáradság, így nekem az eleje elég jó volt itthon. takarítgattam, neten keresgéltem a babaholmikat, a férjem unszolására, volt hogy angoloztam, stb...de most így a vége fele szőrnyű...még fáradtabb vagyok, nem tudok annyira pakolgatni, és sokszor mindenhogy kényelmetlen hajnalba milliószor kelek pisilni, vagy a meleg miatt egyszerűen nem tudok aludni ezért napközben mosott kaki vagyok, de közben a fejemben van hogy kéne boltba menni, főzni...stb....de már csak 3 hét, utána tuti nem fogok unatkozni. te is találd fel magad. én főztem újdonságokat, pl kínai szezámmagos csirkét, el voltam vele egy ideig azt bekajáltam és elégedetten eldőltem. vagy magadnak harapnivalót, én zabkekszekkel kísérleteztem. sok sikert.

2014. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam végig.

De volt/van háziállatom, azt is lehetett gondozni, sétáltatni. Nézegess baba cuccokat, olvass könyvet, nézz sorozatot, főzz, barátnőzz stb. Nehogymár nem találod fel magad.

2014. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia

En a 7. hettol itthon vagyok. Takaritok,nagytakaritast vegzek .. olvasok,netezek,van ido a csaladomra,tudok veluk talalkozni. Tudok vegre fozni,es magammal foglalkozni. Baba holmikat nezegetek,van ra ido kivalasztani a nekem megfelelot. Irtam mar babakelengye listat,az elso ruhacskakat szeptember elejen fogom megvenni,most azokat foglalozom neten pl. Juli 31-ig van egy nagyon jo babakocsi akcio od is el szoktam akarmenni egyedul,plusz a ferjemmel ha nem dolgozik. Megneztem mar a kedvenc sorozatom teljes 5. evadat :)))

En elvezem az itthon letet,mert stresszes fizikai melom van 3muszakos munkarendbe,es soha nem tudtam osszeegyeztetni a csaladommal,es a barataimmal,hogy neha egyutt legyunk szabadok. A ferjemet igy is alig latom,egy nap felorara,ket munkahelye van. Ha dolgoznek csak aludni latnam :D

Forumozz,beszelgess :)

18+1hkm

2014. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elsővel én is dolgoztam majdnem a végéig.

Most a másodikkal meg veszélyeztetett vagyok :/ Szigorú ágynyugalom már 3 hete és még minimum 2-3 hétig biztos.Lenne itthon mit csinálni,de nem emelhetek,nem hajolhatok,nem csinálhatok semmit :'(

Netezek,olvasok,tv-zek.Fekve játszom a 2,5 évesemmel (gondolhatjátok...)

Alig várom,hogy rendeződjenek a dolgok és mehessek dolgozni,remélem lesz még rá alkalmam szülés előtt.

2014. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!