Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Piros pöttyök a szemhélyamon...

Piros pöttyök a szemhélyamon gond lehet?

Figyelt kérdés
Reggel hánytam és utána vettem észre, hogy piros pöttyök jelentek meg a szemhélyamon. Lehetnek az erölködéstöl? Elpattangattak érek? Forduljak védőnőhöz, orvoshoz? A lábamon vannak viszerek, össze függhet?

2014. júl. 24. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
SzemhéJ
2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor utoljara hanytam ket hete kb en ks ugyan ezt vettem eszre. Mini piros pottyok voltak a szemhejjamon,es alatta :)

De elmult masnapra :)

18hkm

2014. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a javítást! A helyesírásom pocsék.

Köszi a választ. Én már 30 hetes vagyok, rég nem hánytam, most is a vitamin miatt lehetett. Figyelem hogy elmúlik e holnapra. Jövő héten úgy is megyek védőnő, doki majd lehet megkérdem.

Az ember annyi sémséget hall, hogy szülés közben meg agyvérzést is lehet kapni, meg rémültem ha már ennyi erölködéstöl elpattannak az erek, lehet figyelni kéne rá.

2014. júl. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!