Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! 11 hetes leszek a...

Félek! 11 hetes leszek a hétvégén, és elmúlt 2 napja az egész napos hányinger! Van okom félni?

Figyelt kérdés
Az első perctől rosszul voltam,2 napján viszont mint akit elvágtak!Egyedül a mellfájdalom maradt meg!!!A hányinger elmúlt!Hétfőn megyek orvoshoz!Aztán mondta a dokim,addig jó,amíg rosszul vagyok,addig jól van a baba biztosan!Lehet,hogy "beállt"volna a szervezetem a terhességre???Vki hasonlóan járt?Ugye minden rendben van "bent"?
2014. júl. 25. 20:37
 1/9 anonim válasza:
Nem hiszem , hogy baj lenne . Nyugi
2014. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Énis megijedtem az első hetekben,hogy a menzi szerű görcsök amik voltak 2 hétig hirtelen elmúltak.Azt váltotta a hányinger,hányás,majd 2 hónapos napi szintű fejfájás....viszont igaz az,hogy a 12.hét fele megszűnnek ezek a tünetek,v.színű nálad is ez a helyzet,ne aggódj :-)
2014. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy nem oltottatok le!Próbálok túljutni egy 2 évvel ezelőtti vetélésen,de eléggé bennem van a félsz!
2014. júl. 25. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi.Az a normális,ha a 12. hét körül elmúlik.
2014. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ilyentájt szokott lassan alábbhagyni, másrészt még visszatérhet. :)

De ennek ez a "sorja", nagyon kevesen vannak (hála az égnek) végig rosszul.

2014. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen normális. Megszokja a szervezeted a magas hcg hormonszintet és már nem okoz tüneteket. Majd még vissza fog jönni, de ha nem jön, az sme baj :)


Minden OK lesz, egy év múlva gyönyörű babátok lesz! :)

Jó egészséget !

2014. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egészen az 5. Hónapig hànyingerem volt, meg hànytam is. De sokszor volt később is rà példa 6. 7. Hónapban hogy a picit visszaküldte a hot dogot, zöldalmàt... Nyugi a terhesség ezzel jàr. :)
2014. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Kicsit megnyugodtam!Majd hétfőn megírom,hogy mi volt uh-n!
2014. júl. 26. 09:04
 9/9 A kérdező kommentje:
...visszatért az étvágyam is...
2014. júl. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!