Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a tünet, ugye ez nem...

Elmúlt a tünet, ugye ez nem jelent bajt?

Figyelt kérdés

7 hetes babás vagyok, 1 hete kezdődött a hányinger, tartott 5 napig, csak feküdni tudtam, semmit nem ettem, émelyegtem. Tegnap óta ez elmúlt. A fáradtság, meg a mellfájdalom megmaradt. Ugye nem baj, hogy elmúlt a hányinger? Van ilyen, hogy csak pár napig tart? Volt valakinek ilyen? Azóta tudok reggelizni felkelés után, és nincs nagy bajom napközben.

(nem vérzek, és nem görcsölök) lekopogom sokszor! :)))



2012. máj. 14. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 3 hónapig reggeltől estig hányingerem volt,de minden terhesség más.Szerintem semmi baj nincs,örülj hogy elmúlt!minden jót kívánok nektek!
2012. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt: nyugodj meg, nem jelenthet bajt!

Másrészt: korántsem biztos, hogy vége van a rosszullétes időszaknak. ;-)

A saját példámat tudom leírni:

- 8-10. hétig minden nap, aztán elmúlt

- 11. héten eldicsekedtem mindenkinek, hogy már nem vagyok rosszul; másnaptól még rosszabbul voltam 4-5 napig, mint előtte

- 13. hét óta jól voltam, de pár napja megint reggelente rosszul vagyok

Csak pozitívan! ;-)

Boldog Babavárást!

15+4 hetes kismama

2012. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Nektek is boldog babavárást és babázást! :))

Akkor érhetnek még meglepetések! Az nyugtat, hogy a cicim nagyon fáj még mindig, meg leragadnak a szemeim. Lehet, hogy nálam így fognak váltakozni a tünetek :))

Próbálok pozitív lenni! :))

2012. máj. 14. 14:56
 4/5 Szundika20 ***** válasza:
Sziasztok! Én kb 3 napig voltam rosszul de el is múlt, a mellem az fáj de semmi más....:)
2012. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bárcsak én is így lennék ezzel.....!!! Biztosan semmi gondot nem jelent, ha nem vagy rosszul! Ennyivel letudta a szervezeted a hormonális változást! Örülj neki és ne aggódj emiatt! És bízz benne, hogy így is fog maradni!

Második babámat várom, 17 hétben járok és MÉG MINDIG HÁNYINGER gyötör, szinte egész nap, megkeserítve ezzel a mindennapjaimat! Nagyon rossz a közérzetem, alig van kedvem, erőm bármihez is. Este még gyomorfájás is tetőzi a rosszullétemet! Mikor fog már elmúlni???? Mindezek miatt egy kicsit sem élvezem ezt a "terhes" állapotot )-:!

2012. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!