Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell kórházba indulnom,...

Mikor kell kórházba indulnom, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
37.hetes kismama.

2014. júl. 28. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még én is várom a nagy napot (39.hkm), de én úgy tudom, hogy ha 5 percenként van rendszeres fájásod és zuhanyzásra sem múlik el...

ha meg hirtelen elfolyik a magzatvíz, akkor meg rögtön...

De még nincs tapasztalat, és remélem jól tudom... :)

2014. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem első babám lesz csak ott indított szülés volt,mert rossz volt a baba szívhang 37.héten szültem meg.Ezért nem tudom mikor kell indulni hogy szülünk.Sok görcsöm van de mindig elmúlik.Neked is sokat keményedik a hasad?
2014. júl. 28. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha rendszeresek a fájásaid,5-10 percesek.

Vagy,ha elfolyik a magzatvíz,de,ha szivárog,akkor is rögtön!!

Én is 5 perces fájásokkal mentem be,amíg kb.15 percesek voltak,addig lezuhanyoztam,és vártam,mértem az időt...5 percesnél hívtuk a betegszállítót,de én már akkor elkezdtem nyílni,mert véreztem.:)

Szóval,ekkor.:)

Rendszertelen fájásokkal nem kell,akkor ráérsz,mert ha rendszertelennel mész be,úgy se fognak hazaengedni,bent tartanak,és ott kell kihúznod akár még napokig,ami ugye nem a legjobb.:)

Remélem,segítettem.:)Könnyű szülést neked!!!

2014. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
őző válasuoló, mennyire rá lett meg a kisbabád,h bementél? Holnap leszek 34hetes, még én is bőven szülés előtt állok, de már izgulok, túl hamar se szeretnék bemenni:)
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40+5 hetes voltam mikor hajnalban indultak a fájàs ok. 6 percesekkel. Mire Elindultam! 4 perces volt. A kórházba ami tőlünk 10 perc itt Debrecenben, szóval akkora mar 3 perces volt :) nekem azt mondtak 10 percesekkel induljak a kórházba, de hàt 6 percesekkel indult :D egyébként bőven elég volt mindenre az idő , be öntés , zuhanyzàs, jobb volt itthon vajúdni kicsit :)
2014. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

2.válaszoló vagyok,hajnali 4-re értem be a kórházba,reggel fél 8-ra lett meg a kislányom.:)

2014. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Nekem soha nem keményedett még a hasam, jóslóm se volt még, a picurkánk se fordult be, teljesen zárt voltam a legutolsó vizsgálaton, (bár az 3 hete volt), a ctg meg eddig nem jelzett méhösszehúzódást, szóval hogy mikor lesz szülés... nagyon jól érzi magát odabent a kis drágánk :)

2014. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Reniimage válasza:
Szia. Ahogy sokan írják itt is, akkor kell majd menni, ha beindul a fájás, és 5, vagy annál kevesebb percenként erősödik. :) észre fogod venni :) nekem mr 1 hónapos a kislányom, és nekem pl úgy volt, hogy ppéntek reggel felkeltem, és egyre erősödő fájást éreztem, Párom meg pont aludt, így 3 óra szenvedés után bementünk taxival a kórházba, és estére meg is lett. Sőt, nekem a magzatvizem nem folyt el, úgy lyukasztották ki, szóval ilyen is történhet akár Veled is :) de ne félj, nem fájdalmas egyáltalán, és gyorsan megvan :)
2014. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Gondolom màr megvan a baba:) hogy ment a szules ? :) jol vagytok ? 10 hós kislány anyukája :)
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!