Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jo napot kivanok, most....

Judit 001 kérdése:

Jo napot kivanok, most. Leszek 7 hetes es a multheten vereztem erosen de csak 1napig. Be mentem a korhazba meg van a baba. Voltam ultra hangon. Ez lasu elveteles?

Figyelt kérdés
De rozsdas barnat.pecsetelek lasan 8 adik napja.csinaltam tesztet pozitiv.hm igy vetelek el?????

#Ezek a spontan veteles
2014. júl. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem a dokidat kérdezed meg de tényleg nem is értem amúgy lehet hormonhiány miatt is lehet vetélés miatt is lehet méhszájseb miatt is.Annyi minden miatt lehet vérezni hogy csak na... Keress fel egy normális dokit!!36hkm
2014. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz azonnal,talán csak progeszteron pótlás kell. Ne itt kérdezgess!
2014. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok,én majdnem 1 hétig véreztem.Ügyeletes doki nem látott semmit,azt mondta lehet vetélés.Nem hagytam annyiban amint tudtam felkerestem a saját orvosomat és haematóma van a petezsák mellett!Szigorú ágynyugalom+vérzés csillapító és várjuk hogy kiürüljön vagy felszívódjon a haematóma.Szerencsére 4. napja csak barnázok (sötétbarna cucc)


Mindenképp nézesd meg magad másik orvossal!

2014. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jah megkerdeznem de.itt.angliaba.szarnak a.fejunkre a dokik.hat.azert.itt kerdezem hogy ha.valaki man at esett.rajta.akkor

Segitsen hat ezert

2014. júl. 16. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt itt senki nem tudja neked megmondani, lehet hogy csak hormonpótlás kellene. Menj vissza, hátha másik doki van bent.
2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg hüvelyi vizsgálat is volt? Mert attól is vérezhetsz. Igaz gyanús, hogy már 8 napja rozsdás barna én is a helyedben elmennék orvoshoz.

Amióta kismama vagyok kb. minden 2. vizsgálat után 1 napig vérzek utána 2 napig még barnázok, és utána meg szokott szűnni a 4. napra.

32hkm

2014. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ORVOS!!!!!!!!!
2014. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy ceg, ultrasound direct a neve es ott privatban elmehetsz ultrahangra. Egy early scan £99 es 7-10 hetes korig csinaljak asszem. En 7hetesen voltam, meg voltam elegedve veluk. Mothercareben meg hasonlo nagy boltokban vannak de persze szakember vizsgal termeszetesen. Szerintem megeri.ha bajt talalnak ok felveszik az engedelyeddel a kapcsolatot a gp-vel. Szoritok hogy minden ok legyen!
2014. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a.valaszokat.igen voltam az en orvosomhoz.de nem tudott nondani semmit jovo heten mejek.ultra hangra remelem minden jo lesz
2014. júl. 16. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Angliában sajnos nem adnak progeszteronpótlást, pl. utrogestant. ott ahhoz tartják magukat az orvosok, hogy a terhesség a 12. héten kezdődik, addig meg a természet végzi a dolgát.
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!