Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon intenzív fájdalom...

Nagyon intenzív fájdalom combtőnél 38 hetesen. Mi ez?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha elszakadna valami szalag, egy pillanatra belehasít, mindig állás közben, majd elmúlik. Reagálni sincs rá időm, odakapok, összeroskadok és vége is. Eddig néhány naponta volt ilyen, kb 1 hete kezdődött, ma már 3x történt. Másnál van ilyen?
2014. júl. 28. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az első gyerekemnél voltam így én is pont 38-39 hét tájékán

az orvosom azt mondta magnéziumot és kalcium pezsgőtablettát igyak rá, valamennyit enyhített

2014. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szabad? Kalciumot megpróbálok inni, hátha elmúlik. Köszi.
2014. júl. 28. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:

igazából utólag olvastam valahol hogy nem kellett volna, mert valószínű azért nem tágultam szülés közben

de hát, én akkor nem kételkedtem az orvos szavában

hogy az miatt volt-e, konkrétan nem tudom

2014. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fájdalom van nekem is de én már menni sem tudok olyan mint ha giga mega izomlázam lenne. :( iszonyat fáj de nem tudok mit tenni kérdeztem a szülésznőmet ő azt mondta kisugárzik. Ha baba ideget nyom akkor társul hozzá a szúró fájdalom is ami elég gyakori.. pihenek sokat mást nem tehetem.Kitartás neked is!!38hkm
2014. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, akkor várok és bízom benne, hogy a szülés ezt is megoldja majd. :)
2014. júl. 28. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem sajnos a szülés sem oldotta meg, még vagy 3-4 hónapig kegyetlenül fájt, és nem tudtam menni

akkor vettem a mentolos lóbalzsamot, nagyon jól elzsibbasztotta a lábam

2014. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt,volt hogy alig bírtam hazavánszorogni miután belenyilallt. Amikor a dokinak mondtam,megnézte hogy nincs-e sérvem, de nem volt, szóval a méhet tartó szalagok húzódtak meg.. Csak a pihenés segített,szülés után meg már nem volt.
2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia.


nekem ilyen fájdalom szülés előtt 2 nappal volt, és mint kiderült, 3100ról 2222re progrediált a méhszáj 2 nap alatt.

2014. júl. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ. Ha nem múlik el szülés után, akkor a lóbalzsamot is megpróbálom.

Kedves 8-as! El sem tudom mondani milyen boldog lennék, ha nálam is ez okozná és 1-2 napon belül elindulna a kisfiam kifelé. Ma van a névnapom és többen is mondták, hogy tuti ma jön majd ki a pici.

2014. júl. 29. 07:56
 10/10 luciferko válasza:

A fájdalmakkalkapcsolatban "bakfity" vagyok így 80 felett, de az 5 dédunokánál bejött javaslatomat megtenném:

A TIENS kalcium 98%-ban BEÉPÜL és a babánál ez maximálisan jó! Napi (legalább) 1000 "C" vitamin a gyermek lágyszöveteinek képzésénél a KOLLAGÉN-ELASTIN rugalmasságot biztosító fehérjéinek. A magnéziumnál mékem a legtisztább a dokim által javasot MAGNESOLV.

Elnézést, hogy beleszóltam, de az 5 dédunoka tapasztalata vitt rá erre. Mindnyájatoknak ""JÓ EGÉSZSÉGET""

2016. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!