Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a 13....

Létezik olyan, hogy a 13. héten kezdődik az hányás?

Figyelt kérdés
Eddig szinte semmi bajom nem volt!7-8 hetesen talán egy kis émelygés!De most nagyon rossz vagy 2 napja!Valaki járt már így???
2010. jan. 11. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az elején semmi bajom nem volt!És a 14. héten mondjuk én csak émejegtem(nem tom milyen j:((()3* de addig azt sem!Bár én akkor kiálltam a hűvösre mély levegőt vettem,mert nagyon nem bírok hányni!De én azt vettem észre ha tejterméket ettem reggelire csak akkor fordult elő!Hátha neked isvmi kaja váltja ki!És akkor azt inkább hanyagold egy kicsit!

Nekem utána is szépen elmúlt

5 hetes baba anyucija

2010. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,igen létezik.Én a 14. héten kezdtem el hányni napi 3x4x és sajna még mindig tart.Az első terhességemnél pedig még émelygés sem volt.:)Kitartás!Van akinél elmúlik.

36 hetes km

2010. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Én kis naiv,már azt hittem megúszom!:)))De sebaj a babóért mindent!Jó egészséget Nektek!
2010. jan. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!