Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hétben vagyok! Napok óta...

16. hétben vagyok! Napok óta olyan érzésem van néha mintha korogna a hasam, csak éppen ott lent, meg tele gyomoral amugy is érdekes volna, hogy korog a hasam! Ez már Ő lehetet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a 17. hétben vagyok, és még nem töltöttem be a 16-ot amikor éreztem. Elősször nem voltam benne biztos, de eddig még nem tapasztalt érzés volt. Most már minden nap érzem ezt a fura érzést, de egyáltalán nem hasonlít gyomorkorgáshoz, mert azt sokkal erőteljesebb. Őt amikor érzem, az olyan mintha egy kis pihét húznának végig, csak belül persze. Mindenki máshogy érzi és mindenki máshogy tudja leírni ezt a leírhatatlan érzést.

Úgyhogy ez már biztos ő volt. Most már egyre többet fogod ezt érezni és egyre erőteljesebben.

Boldog babavárást!

2008. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen! eleinte nekem is korgós - buborékos érzés volt! Gratulálok!!! :))))
2008. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!