Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Sokat pukiztok?

Kismamák! Sokat pukiztok?

Figyelt kérdés

Nekem ez a 2.terhességem,26 hetes vagyok,de sokszor pukizok.:)

De csak úgy pukkantok egyet,nem is érzem,hogy kellene.:)

Ha pl.legoggolok,kicsusszan,vagy nevetésnél,köhögésnél,még néha beszéd közben is.:)

De tök ciki volt ezelőtt is,a párom uncsitesójával beszélgettünk az udvaron,és beszéd kozbe pukkantottam egy pici hangosat,és,mikor elment,kérdeztem a páromat,hogy pukiztam egyet beszélgetés közben,szerinted hallotta?A párom mondta,hogy ő hallotta,de az uncsitesója is biztos.

Jajj,annyira ciki volt,úgy szégyeltem magam,a párom mondta,hogy ne foglalkozzak vele,ő is szokott.

De nem is érzem nagy részbe,hogy kell,és mindig azon izgulok,hogy mi van,ha emberek között pukizok,tök ciki...

Pedig már többször volt ilyen,igaz családi körbe.

De hangos,rövid puki.:)

Nektek is van ilyen??

Az első terhességemnél nagyon ritkán pukiztam,pedig ugyanazokat eszem...



2014. júl. 31. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok a 2. babával, szerencsére nem pukizok többet mint alapból. :D
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam terhes egyáltalán nem vettem észre,hogy többet szellentettem volna.
2014. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak én pukizok össze-vissza...:)
2014. júl. 31. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj,de jót derültem :-) tetszik,hogy felvállalod,még akkor is,ha névtelenül. Én sajnos nagyon szorulásos vagyok,ez a második terhességem és nem mondom,hogy sokszor kell,de amikor kell,akkor a legrosszabb szituációkban és nehéz tartani. Én örülnék,ha csak hangos és rövid lenne,de a szorulás miatt sajnos nagyon büdös :D a minap épp indultunk kirándulni,a párom kérte,hogy szaladjak be neki egy doboz cigiért a trafikba. Már ott kellett,de nagy görcsök árán sikerült tartani,amikor kiléptem az utcára gyorsan körülnéztem,sehol senki,de jó. Elengedtem és komótosan mentem vissza az autóhoz,de még valahogy sikerült oda is bevinni a szagot... Szegény fiam és férjem,azok a fejek,amiket vágtak... :D a kicsi még csak 2 éves,de látszott rajta,hogy nem tetszik neki és szóvá is tette,hogy bübi,pfeej... A páromat inkább hagyjuk,szerencsére túlélték :D szóval ne érezd szarul magad,egy kis hang még mindig nem olyan kellemetlen,mintha szagot is húzná maga után.
2014. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszönöm az őszinte válaszodat,én is jót derültem.:)

Én is csak azért vállalom fel,mert névtelenül van.:)

Mégegyszer köszönöm neked a jó sztorit.:):):):)

2014. júl. 31. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon faj a pocim,sokszor gorcsol,mert nem tudok nagy wc-ni.. mar vagy 3honapja... a nagy wc sokszor kimarad,ezert jon a folytonos haspuffadas,es a sok puki :D

Remelem jovoheten kapok ra valamit :/

19hkm

2014. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! En is rengeteget pukizok... Minden reggel van szekletem megis estere egy nagy lufinak erzem magam. Es bar a ferjemmel szoktunk neha pukizni egymas elott, megis olyan kinos... Foleg mikor mar aludnank, fekszunk az agyban, erre en meg eregetek :(( es meg budi is... Nagyon ciki de mit lehet tenni? Egyszer amiatt nem sikerult a szex mert folyamatosan pukiznom kellett es mivel nagyon koncentraltam hogy nehogy kijojjon, nem volt jo... Raadasul a kellos kozepen megsem sikerult tartani... :(((
2014. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, 30 hetes vagyok , 2. Baba
2014. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja,mi egymás előtt a párommal nem szégyeljük egymást,10 és fél éve vagyunk együtt,ennyi idő alatt pukiztunk már párszor egymás előtt.:)

Az a ciki,ha más van,még,ha anyu,vagy anyós is...

Meg attól félek,ha a boltban pukkantok egyet,mikor lehajolok valamiért,vagy a párom haverjai előtt,mikor nevetek,vagy ilyesmi.:)

Mert,ahogy már feljebb írtam,az uncsitesója előtt már sikerült.:)

Ráadásul amúgy is egy lánynak cikibb,ha pukizik,a fiúk már fel sem veszik egymás között,de,ha egy lány pukkant egyet,azt egy életre megjegyzik.:)

2014. júl. 31. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sűrűn kell. Nagy, büdi és hangos is szokott lenni. Sajnos mindig is széles voltam, de most már mindegy mit eszem. Nekem sokszor halk de büdi, az se mindig jó.
2014. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!