Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetes kismamik mekkora...

18-19 hetes kismamik mekkora a pocitok?

Figyelt kérdés
Kezdett mar latszani a pocitok? Megirnatok hogy hany cm? Esetleg hiztatok ha igen mennyit?

2014. júl. 31. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


18 hetes.

+4 kg

2014. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. 105cm a pocim kormerete. Kb ugy nezek ki mint egy hat honapos kismama. Kb -3 kgnal jarok, pedig eszek rendesen. 15 hetes korom ota erzem mocorogni a babankat. 11 hetes korpm ota jonnek az emberek gratulalni es elso baba lesz. :-)


17+5 hkm

2014. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 kg-ot hiztam, 20. hét. Kis gömbölyű a pocakom - már határozottan látszik. Meg szokták kérdezni babát várok-e.
2014. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huhh Sajnos kép csak laptopon van, de 1 kg-ot híztam eddig.

Tegnap bementem egy üzletbe és az eladó csaj nem hitte el hogy kismama vagyok mert nem is látszódott a pocakom :)

Bár én azért látom a változást,idegen még nem mondja meg:)

20+4 hkm

2014. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom megmondani hány cm,még nem mértem.. de nálam nem mérvadó,mert túlsúlyos vagyok :(

Viszont ez a kép 18+4-nél készült! :)

eddig 6kg-t fogytam,2 jött vissza.



[link]

2014. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!