Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik hogy vagytok...

20 hetes kismamik hogy vagytok? Választottatok már nevet a babának? Mekkora a pocitok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 11:45
 1/4 Kerria ***** válasza:

Bár két héttel utánad járok (18.hét), azért megírom mi hogy vagyunk.


Végre tudok enni :)

Ha kisfiú Gergő, ha kislány Nóra

A pocak egyenlőre nagyon pici, szóval meg sem látja még senki :D de széles a csípőm, így bőven van neki hely.


A múlt hétvégi nagy szelet rosszul viseltem, azóta érzem a mozgolódását is, persze még csak nagyon kis óvatosan :)


Te hogy vagy? Babó? Ő lesz az első?

2013. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,első baba,nagyon várjuk már! Én tegnap töltöttem a 20.hetet,de az én pocakom sem túl nagy a hasonló korú kismamákéhoz képest..:) Nagyon jól érzem magam,az egész terhességet jól viseltem,rosszulléteim csak egy hétig voltak. Ha minden igaz,akkor hétfőn megtudjuk a nemét,és nevet utána fogunk választani,ha kiderül,hogy kisfiú vagy kislány,több név is van a listánkon. Gratulálok Nektek is,boldog babavárást és utána babázást! :)
2013. máj. 17. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulalok nektek. En most vagyok 20+4 hetes. Jol vagyok a baba meg nagyon eleven. A 13. heten az orvos fiut saccolt de biztosra,talan kedden tudjuk meg. Nevet mar valasztottunk. A pocim most kezd noni de meg alig latszik :)
2013. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

21+1hkm vagyok , kislányom lesz s a neve Ellie:)

2013. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!