Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára megyek magzatvíz...

Nemsokára megyek magzatvíz mintavételre, mennyire fájdalmas, vagy kellemetlen? Mire kell utána figyelnem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem voltam, de ismerős volt ilyenen. Azt mondta nem volt fájdalmas, de utána feküdni kellett egy pár órát. Majd kímélnie kellett magát, nem emelhetett, stb. Ha dolgozol még ilyenkor el kell menni táppénzre egy-két hétre. Pihenj sokat utána, probálj minnél többet feküdni otthon is, de az orvosok majd biztos ellátnak tanácsokkal.
2008. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam magzatvízvételen és egyáltalán nem fáj ,sőt én nem is éreztem .Nekem sokkal kellemetlenebb volt az Anti D injekció amit utána kaptam, mert AB NEG a vércsoportom.És kb 3 perc alatt megvan.Úgyhogy sztem ne izgulj.
2008. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt elmondják ,hogy mire kell figyelned.De én aznap meg másnap pihiztem /feküdtem/és utána kíméltem magam.
2008. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!