Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézi vizsgálat után mennyi...

Kézi vizsgálat után mennyi vérzés "normális"?

Figyelt kérdés

38hetes vagyok, ma nézte a szülésznőm a méhszájat, egy ujjnyira nyitva vagyok, már ott a kesztyű picit barnás lett, mondta is hogy normális. utána elmentem itthon mosdóba és szintén épp hogy volt valami színe a wc papírnak.

vizsgálat után vagyok kb 2.5 órával és most több vér volt, nem élénk piros, hanem inkább barnás. mi az a mennyiség, idő ami miatt még nem kell aggódni? köszi a segítséget.


2014. aug. 1. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Emiatt a mennyiség miatt nem kell aggódni. Ha lejön a nyákdugó -ami szintén barnás-véres- az kb 1-2 evőkanálnyi mennyiség, akkor sem kell aggódni. Nyílik a méhszájad , ez természetes. Bőven nem kell aggódnod. De a nyugalmad végett kérdezd meg a szülésznődet.
2014. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem tegnap 13-14 óra körül vizsgált, 39 hetes vagyok és egészen ma reggelig élénk piros vérzésem volt. Kb 2 tisztasági betétnyi. A mennyiség folyamatosan csökkent és a vizsgálat után meg is beszéltük, hogy ennyi belefér. A vizsgálat és a folyamatos nyílás együtt okozta nálam. A nyákdugó is elkezdett távozni, azt is ennek tudom be.
2014. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) annyira nem idegeskedek, max megindul a pici kifelé :) várok estig, mert mintha most már kevesebb lett volna. pihenek egyet azt majd meglátom mi lesz.
2014. aug. 1. 13:51
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves második neked is köszi.
2014. aug. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!