Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok, és a...

36 hetes terhes vagyok, és a tegnapi vizsgálat óta vérezgetek. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap volt esedékes a hüvelykenetlevétel,és utána friss piros vérzésem volt. Ma már csak barnázom,viszont folyamatosan tompán mindjárt megjön érzésem van. Volt valaki így?
2013. dec. 24. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bemennék az ügyeletre, nézzenek meg. Ennyiből nem lehet eldönteni, hogy hol vérzel, miért vérzel. Tompa görcs, vérezgetés...nem jó párosítás.

Inkább felesleges kör a kórházban, minthogy bajotok legyen!

2013. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is épp tegnap voltam és egész éjjel görcsöltem, de ma már nem. Nem tudom van-e összefüggés. Veled mi van?
2013. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma végre végig aludtam az éjszakát és jól vagyok,barnázgatás is megszűnőben. Azért nem mentem vissza,mert a dokim azt mondta,hogy ez teljesen norm.,kezd felpuhulni a méhszáj és kissé vérzékenyebb lett.

Félelmetes volt amikor a vizsgálóról leszáltam és csöpögött a vérem,pedig nagyon finoman vizsgált. Pénteken megyek uh-ra. Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 25. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!