Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a 18. hétben?

Normális ez a 18. hétben?

Figyelt kérdés
18.hétben járok, de kb. mióta elkezdett nőni a hasam (12-13.hét) nem bírok hosszútávon sétálni, mert begörcsöl a hasamalja. A másik, hogy levegőt sem kapok általában, pedig egész jó kondival kezdtem a terhességet (heti 3 kardio). Azt hittem a második trimeszterben tele leszek energiával, de vhogy ez nem így van. Normális ez szerintetek?
2014. aug. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

a görcs nem normális szeritnem, pihenned kéne többet, meg magnéziumot szedj.

A szervezeted egyre jobban igénybe van véve, ne csodálkozz ilyeneken.

2014. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem sem normális a begörcsölés. Ha nem szedsz magnéziumot, akkor el kellene kezdened akár ma, sokat tud ám segíteni!

én is ugyanígy 18 hetes vagyok, és 13. hét óta nő a hasam. Az elején fájdogált, de szedtem a magnéziumot és most teljesen jól vagyok. Hegyet (na jó, nagyobb dombot) is másztam :D

2014. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem semmilyen tunetem nincs a 15. het ota.. addig volt minden,mint ami a nagykonyvbe benne van... neha vannak szelgorcseim,es mostanaban kezdem erezni,hogy kenyelmetlenek az ejszakak.. vagy jobb,vagy baloldalt alszom,sokat forgolodom.Hason nem tudok aludni,mert nyom.. meg nem is szeretnek :)

19+3 hkm

2014. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedem a magnéziumot, és a görcs (vagy inkább alhasi feszülés) csak hosszabb séta (lásd. 2-3km) után jön elő. Azon kívül, hogy érzem amikor nő a méhem semmi tünetem sincsen. Csak bíztam benne, hogy ennél több energiám lesz. :))
2014. aug. 3. 15:02
 5/5 anonim válasza:
2-3km? szerencsés vagy! nekem ugyanezek a tünetek 20 méter után már vannak, 3 hete csak fekszem! fekve nincs semmi bajom, de amint elindulnék, befeszül a hasam és lépni alig bírok. 21hkm
2014. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!