Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy azért érzem...

Lehetséges hogy azért érzem minimálisan a tüneteket mert 5 napja napi 2-3 magneb6-ot veszek be?

Figyelt kérdés

Viccesen hangzik mert éppen azért kezdtem el szedni, hogy ne legyen olyan vészesen erős hányingerem, ne akarjam az egész napot végig aludni és ne szédüljek annyira. Erre most meg azért izgulok, hogy miért nem érzem ezeket. Fiatal még a terhességem, azért izgulok egy picit.

Köszönöm a segítséget!


2014. aug. 3. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 12hetes vagyok és szinte semmi tünetem nincs :) többször megyek pisilni,1x 2x volt hányinger de semmi több,ja meg a 8.hétig görcsöltem eléggé ,én arra szedtem magnerotot és eddig semmi baj nem volt az Uh-ok szerint de kedden megyek a kombinált tesztet csináltatni (azért én is félek egy kicsit hogy minden rendben legyen),szerintem ne idegeskedj mert nincs semmi baj és azzal csak ártasz a picinek,boldog baba várást :)
2014. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!