Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,5 hónapos terhes vagyok és...

7,5 hónapos terhes vagyok és furcsa tüneteket produkálok. Bárki, akivel hasonló történt, segítene?

Figyelt kérdés
Éjjelente már a terhesség eleje kezdete óta rengeteget kijárok pisilni, de tegnap éjjel szinte végig csak ott ültem, olyan vizelési ingerem volt. A végére már fájt a hasam, de nem jött semmi. A barátom próbált itatni, hogy hátha ha pisilek egy jót, akkor minden jobb lesz, de rosszabb lett. 1 óra múlva tudtam pisilni pár cseppet, de mondom, fel sem tudtam állni. Utána reggelre a baba mozogni kezdett, és mintha megszakadt volna, viszont ma egész este szörnyű fájásaim vannak. A hugyhólyagom, a végbelem, mindenem fáj, de a hasam csak egy kicsit, a baba meg egyfolytában csak rúg. És ahelyett hogy feküdnék, semmi más nem esik jól csak állni meg járkálni. Eddig ezek a legrosszabb fájásaim. Mit tegyek? 17/L

2014. júl. 17. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A babád nyomja a hólyagod, a végbeled és minden mást is.

Ha az esik jól hogy járkálsz akkor tedd azt, viszont napközben igyál inkább többet, estére minimalizáld. Az oldaladon alvás is tehermentesít, egy párna a lábad közé plusz kényelmet adhat.

Kitartás! :)

2014. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kene egy vizeletbizsgalat, mert hugyuti gyulladasod lehet, szerintem meg ma vigyel pisit a vedonohoz/terhesgondozodba vagy haziorvosodhoz, mert ha rosszabbodik (belazasodsz,stb) az mar a babanak is arthat. Nekem is volt hugyuti gyulladasom, vesemedencegyulladas lett belole, antibiotikumot kellett szednem, a babanak nem lett baja. Jobbikadt es boldog babavarast!
2014. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, jobbulast akartan irni , utolso voltam. :)
2014. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászodhoz, vagy hívd fel mindenképpen!
2014. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam a felsfázás szokott hasonlóan zajlani, ha magától nem múlik el fél nap alatt akkor doki, gyógyszer. Én sajnos hajlamos vagyok a felfázásra, olyankor véreset is pisilek, és amiket te leírtál hogy folyamatosan pisilni kell, még ha nem is jön semmi, hasfájás. Rengeteget kell inni, úgy ürülnek a baktériumok belőled, én pl dokihoz sem tudtam elmenni soha, csak miután megittam és kipisiltem legalább 4 liter vizet. Egyszer antibiotikumot írt, az gyorsan rendbehozott, de máskor magától elmúlt nagyon hamar, már az első intő jelre elkezdtem "vedelni" és pisilni. Szerintem felfáztál.
2014. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam gombás fertőzés is produkált ilyen tüneteket, bár nem a terhességem alatt. Menj el orvoshoz.
2014. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap éjjel elmentünk orvoshoz, és azt mondta, hogy a hasam megereszkedett és hogy a baba fejjel lefelé áll már legtöbbször, ezért nyom. És bent tart a kórházban:(
2014. júl. 17. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért tartott bent?
2014. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Málna01 válasza:
Szia! Én is 7 és fél hónapos vagyok, nagyon együtt érzek Veled, mert mostmár fél óránként pisilek éjszaka és nagyon lefáradtam... Viszont nagyon érdekelne,h miért tart benn a dokid, ha "csak" nyom a Babukád? Mindenképp írj még,h hogy vagy!
2014. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!