Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai uh...

A 12. heti genetikai uh eredményét valóban a védőnő kapja meg?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én helyben megkaptam!
2014. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is odaadták a vizsgálat után. Nálunk csak egyes vérvétel eredményét (amit elküldenek más laborba, majd onnan vissza az eredményt) küldik a védőnőnek.
2014. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:
Itt is én kaptam meg. Mondjuk eddig nekem minden leletemért nekem kellett menni, most a 34. heti vérvétel eredményéért is én megyek a héten.
2014. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal mindenütt azonnal kiadják az eredményt. Mas kerdes, hogy az ember továbbadja, megmutatja a védőnőnek,
2014. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit zavarban vagyok, mert az orvosom ugye mondta, h ez a következő vizsgálat, kérjek időpontot rá. De azt nem mondta, h mikor találkozunk legközelebb.

2014. aug. 4. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyből odaadták. Mi úgy beszéltük meg az orvosommal hogy utána felhívom és megbeszéljük az eredményt, mivel nem volt semmi gond ezért csak telefonon beszéltünk. Ha lett volna valami baj nyilván mondtam volna neki a telefonban hogy szeretnék elmenni hozzá megbeszélni személyesen az eredményt. A 19. heti ultrahangot is így beszéltük meg hogy majd megyek utána hozzá is mert rég találkoztunk és ő is megnézne.
2014. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!