Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen normális hogy csak...

25 hetesen normális hogy csak a köldököm környékén érzem rugni a babát?

Figyelt kérdés
Annyian modják hogy kicsi a hasam és ugy is érzem hogy a baba is mintha nem is nőne.17 hetesen voltam magzatvízvizsgálaton de annak az eredménye jó lett,tehát nincs rendellenesége a babának.18 heti ultrahangon is jók voltak az eredmények.Volt valaki még így?
2010. jan. 12. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban még nem érzed hétről-hétre hogy nőtt. nekem a pocim ebben az időszakban szó szerint semmit nem nőtt! hogy a köldököd körül érzed az is normális. a baba ha normális magzatpózban van, akkor a végtagjai mindenképpen felcsapva a teste közepe körül helyezkednek el, tehát bárhogy fordul, a köldököd körül érzed. még :) aztán nemsokára mindenhol.:)
2010. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2010. jan. 12. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Most még van helye mozogni-forogni, de ő így szeret rugdosni, nincs ezzel baj! :-) Az én babám meg középre nyomja a fenekét, ami állítólag nem szokványos, mert vagy jobbra vagy balra szoktak dudorodni. Ez van! :-)

Utolsó hetes km.

2010. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Furcsák ezek a babák. Egyik így, másik úgy... :o)

Csak a pocakméretre írnék (a többit már megválaszolták).

Nekem a második gyerekemmel (is) pici volt a hasam, végül senki nem is értette, hogy hova fért el egy közel 4 kilós, 56 centis baba. Már a 8 .hónapban voltam, amikor a buszon egy néni odajött, és megkért, hogy adjam át neki a helyem... :o))

Egyébként ő valahogy befelé terjeszkedett, mert levegőt alig kaptam, és mindenemet nyomta, lába pl. beszorult a bordám fölé. Mit nem adtam volna akkor érte, ka "csak a köldökömnél rugdosott volna" :o)


Ha a vizsgálatok mindent rendben találnak, akkor nincs miért aggódni...

Jó várakozást, szép szülést!

2010. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A JÖVŐHÉTEN MEGYEK A 26 HETES UH-RA REMÉLEM MINDEN RENDBEN LESSZ.éN IS UGY ÉRZEM HOGY BEFELÉ NŐL MERT NAGYON NYOMJA A GYOMROMAT MEG A TÜDŐM IS PRÉSELŐDIK ÉRZEMHOGY NEHEZEN VESZEK LEVEGŐT.
2010. jan. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!