Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húzó-szúró fájdalom a méh...

Húzó-szúró fájdalom a méh környékén a 16. hét elején, ez normális?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 16. hetet, s ma reggel óta olyan furcsán húzódik az alhasam, mintha megerőltettem volna, (mondjuk mikor szorulása van az embernek, s erőlködik) Nem vészes, de folyamatosan érzem, tegnap pedig még semmi nem volt. Egyszerűen csak helyezkedik a babó? Másnak is volt ilyen?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. jan. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhtartó szalagok nyúlnak. Ha aggódsz beszélj a védőnőddel. Inkább tartsanak paramaminak mintsem baj legyen.
2011. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a védőnőm olyan szinten van, hogy megakadt mikor ki kellett számolni a szülés várható idejét :( így nem igazán fordulhatok bizalommal hozzá. Én is azzal nyugtatom magam, hogy csak nődögélünk, és próbálok információt gyűjteni...

Köszönöm a válaszod!

2011. jan. 10. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is sokszor fáj az alhasam, és érzem a húzódást a méhemnél. A 14. hét körül abbahagyta, de a 18.-tól újra kezdődött és a mai napig tart. 19+4 hkm
2011. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 10. hétig fájdolgált nekem is a hasam, aztán semmi, s kicsit most hirtelennek tűnik, ahogy elkezdődött.
2011. jan. 10. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma kezdem a 16. hetet. Kb. a 12. héttől "érzem" én is a méhem...nem görcs, de mégsem kellemes.

Tegnap állva orrot fújtam, és azt hittem kiesik a méhem is...furcsa érzés, de tudom (gondolom/érzem) hogy csak növögetünk.

2011. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni, köszönöm! Jó hogy írtad ezt az orrfújást, reggel ugyanez volt nálam is, picit meg kellett görnyednem, hogy ne legyen kellemetlen...
2011. jan. 10. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor neked is "jó" védőnőd van! Engem anyukám figyelmeztetett a 32.(!!!) héten, hogy van terhesgondozás is! Vérvételre eljártam, a védőnő meg méregetett, meg jegyzetelt, de egy k szót nem szólt, hogy mennem kéne. Miután anyukám jól bestresszelt (mit ad isten, baj van és én nem tudom, meg az egyszeri anyasági) erre a védőnő annyit mondott, hogy az utolsó négy hétben úgyis minden héten menni kell, meglesz a négy alkalom. Eléggé felháborodtam és védőnőt váltottam.
2011. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!