Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mitol halt meg. A...

Judit 001 kérdése:

Vajon mitol halt meg. A magzat? Lehet attol hogy nem pihentem sokat. Takaritottam es hogy meg emeltem. Magam a porsivoval?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert itt angliaba.az.orvosok nem mondanak.semmit aki tudna.ra.valaszolni.kerem.irjon.hogy tugyam.ankovetkezo.teherbe.esesnel mire figyejek.nagyon.oda elore is koszonom
2014. aug. 6. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Mennyi idős terhes voltál?Hanyadik baba?
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy attól!

Mi terhességem alatt költöztünk kétszer is, gondolhatod, hogy ha nem is cipeltem bútort, bizony pakolásztam én is és vittem csomagokat, dobozokat.

Az a baba valószínűleg nem volt életképes, a természet kiszelektálta. Ez egyáltalán nem a te hibád!

2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi magában elég lenne ahhoz, hogy elhaljon egy magzat, már kihalt volna az emberiség.

Így láttatlanul ennél többet nem lehet mondani. Kizárt, hogy Te volnál a hibás.

2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál? Történt-e előtte valami? Az esetek nagy részében magzati rendellenesség a gond, természetes szelekció. De nagyon nem mindegy mikor. Egyébként eléggé olvashatatlanul írsz...
2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2honapos voltam es.a.2dik.baba.lett.volna
2014. aug. 6. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges terhesség nem szakad meg attól, hogy normális életet él a kismama, takarít meg mozog.

Ha megszakad a terhesség,annak valami más - egészségügyi oka van.


Valószínüleg a baba nem volt életképes, ez elég gyakori, csak nem tudja a legtöbb ember.

2014. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piroska és a farkas ***** válasza:
kedves Kérdező! Ahhoz, h érdemi váaszt adjunk, jó lenne tudni, hogy hányadik hétben történt. Én magam úgy gondolom, hogy egy EGÉSZSÉGES terhességnél az elején semmiképpen nem árthat a porszívóás szintű megerőltetés, ha mégis, akkor nem volt eléggé életképes a magzat. Ha később történik, már a 12. hét után, akkor is számtalan - rajtad kívülálló - oka lehet, esetleg fejlődési rendellenesség, fertőzés, stb. lehet hormonális oka, ez azonban, úgy tudom, barnázással jár, és sürgős hormonpótlást igényel, amenyiben ez a gond, ezzel a lépéssel sok terhesség megmenthető. Ha tervezitek a babát, nyugodtan kezdj el szedni vmilyen terhesvitamint, de nem kell az átlagosnál jobban kímélned magad a hétköznapokban. Nyilván 30 kilókat ne cipelj. Ne dohányozz, és kerüld a dohányzókat.
2014. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ok nélkül megtörténik az ilyen. Nem véletlenül nincs érdemleges vizsgálat Angliában a 12. hét előtt. Nem tudják megmondani sajnos, hogy miért történt. Pihenj, gyászold meg! Őszinte részvétem :-(
2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből együtt érzek veled. Ne okold magad, habár ezen minden nő átmegy szerintem, aki átél egy vetélést. Nem miattad történt. Sok oka lehetett: vírusfertőzés, nem tapadt meg rendesen, fejlődési rendellenesség... Itthon sem mondanának semmit az orvosok. Gyászold meg a babát és készülj a következőre.
2014. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél én is ugy gondoltam, hogy nem lett volna egészséges és ez a természetes kiválasztódás, a másodiknál már nem. Kivizsgáltak.

Kiderült, hogy trombózis hajlamom van, így terhességnél végig véralvadásgátlóval kellett utána szúrnom magam.+kaptam az első 12hétben utrogestant hogy minden rendben legyen.

Így sikerült a kisfiam aki ma 12hetes.

De a végén így is befektettek, mert öregedett a lepény. ugy volt hogy 4 nap múlva indítják, de másnap megindították, nem várhattak tovább. Még szerencse,l mert a szülés közben egyszer le is esett a kisfiam szívhangja, ami miatt egyből vagy 10orvos termett körülöttem...de rendeződött, és összesen 3,5 óra alatt megszületett :)


Szóval nem csak a kiválasztódás miatt lehet.

Szerencsém volt, hogy találtam egy olyan orvost aki elküldött egy vizsgálatra így kiderült hogy mi a gond, még mielőtt harmadjára is megtörtént volna velem, hogy elveszítek egy babát. Mert 3 sikertelen terhesség után szoktak kivizsgálni többnyire, addig nem.

2014. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!