Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud normális nőgyógyász...

Valaki tud normális nőgyógyászt? Budapesten kéne.

Figyelt kérdés
Nálunk nem a legjobb,akinél én voltam.

2014. aug. 8. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

A budai tiniklinikát tudom ajánlani. Nagyon szuper, rendezett, tiszta és kedvesek is.

Mikor én jártam, akkor voltak ott felnőtt nők is (terhesek), úgyhogy lehetséges, hogy össze van vonva, vagy nem tudom.

Szerintem érdemes megnézni.

2014. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dr Ferenczy Miklós
2014. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.és hol tudom ezt megnézni,mert akkor oda mennék.
2014. aug. 8. 13:16
 4/9 A kérdező kommentje:

és pénzbe kerül?

sürgős lenne!!

2014. aug. 8. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz egy elérhetőséget.

Igen fizetős, de nagyon jó!

2014. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül?
2014. aug. 8. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:

MoM Park Medical center drszentivanyi.com

12.000/alkalom a terhesgondozás

8000 a nőgyógyászati szakrendelés vizitdíja+ egyéb szolgáltatások.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

2014. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. A Váci utcában van a magánrendelője, egyébként az István kórházban dolgozik. Már jó ideje a szakmában van, érti a dolgát. Emellett kedves, empatikus, készségesen válaszol a kérdésekre, óvatosan vizsgál, alapos. Hétvégén is elérhető. Én már 2x szültem nála, legutóbb 1 hónapja: ikreket. Egy élmény volt vele a terhesgondozás. Csakis hozzá mennék legközelebb is. Egyetlen hátránya, hogy a magánrendelés van, hogy csúszni szokott, de szerintem még így is bőven megéri hozzá járni. A magánrendelőjében van UH, amivel minden terhesgondozáson meg is néz. 1 alkalom 12000 ft.
2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2014. aug. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!