Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viszket a hasamon a bőr?

Miért viszket a hasamon a bőr?

Figyelt kérdés
37. hetes terhes vagyok és a hasamon a repedések, a csíkok furcsa színűek lettek és kicsit mintha kifelé dagadnának és szörnyen viszket a bőr a hasamon, de kiütések nincsenek rajta.
2014. aug. 8. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

biztos ahogy nyúlik a bőr.

kenegesd!!!! Sajnos ezek a repedések megmaradnak...... mondjuk kifehérednek, de nem lesz olyan mint ezelőtt.

2014. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért viszket,mert ahogy nő a pocakod a bőr tágul vele együtt.Vegyél terheseknek való hasi bőrre való krémet és minden nap kend be vele fürdés után.Ezzel megelőzöd a terhességi striák kialakulását,és viszketni sem fog.
2014. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már nagyon csúnyán kirepedt a hasam nagyon sok helyen szóval már megelőzni úgysem tudom, nagyon szép lesz ha megszülök... :/
2014. aug. 8. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is viszket már fél időtől, szerencsére meg nem repedt meg, mondjuk alig nőt, mindenki azt mondja kicsi a koromhoz képest. Én olívaolajjal kenem fürdés után. Sokat segít, táplálja a bőrt, és nem is olyan drága! 32 hkm
2014. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem napiszinten de testápolóval kenem a hasam. Eddig még nincs terhességi csíkom. Mikor már viszket a hasam akkor szoktam lekenni reggel meg este. 32hkm
2014. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kenegesd h ne legyen rosszabb, de nem is ertem, hogy eddig miert nem kented semmivel. ha nem akartal direkt erre valo kremet, olajat venni, akkor a sima testapolo is jobb lett volna mint a semmi. ezek a striak mar orokre megmaradnak... en minden este kenem, DMben vettem olajat, nem draga, de hatasos. hogy lekopogjam nincs egy darab striam se eddig.
2014. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!