Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! 29 hetes vagyok, és...

S. O. S.! 29 hetes vagyok, és a hasamon pár napja megjelent 7 db kiütés, amik pattanásnyi méretűek, közepén mindnek kis var van. NAGYON viszket! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam még bárányhimlős, megijedtem, de azt mondják, hogy az nem ilyen, és már napok óta meg vannak a pöttyök a hasamon, de sehol máshol és egyszerre jelentek meg, nem egymás után. Gondoltam mosóporra, öblítőre, de az a furcsa, hogy csak a hasamon vannak, sehol máshol.
2012. szept. 15. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyből a bárányhimlő jutott eszembe!

Nekem is anno a hasamon jött elő, majd rá 3-4 napra az egész testemen, de volt akinek csak pár pötty lett a hasán.

Piros, a közepe pedig fehér, majd elkezdett varrasodni, és nagyon viszketett!

Menj el orvoshoz, csinálnak tesztet nem-e bárányhimlő!

2012. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rovarcsípésre nem gondoltál? Apró rovarok tudnak ilyet csinálni, a viszketés meg allergiás reakció. Ha napok óta megvannak és nem terjednek, én erre gondolnék. Ha valamilyen mosószerre lennél allergiás, akkor az az egész testeden jelentkezne.

Én elmennék a helyedben orvoshoz, az meg tudja mondani, hogy milyen pöttyök, ha szükséges, tovább küld bőrgyógyászhoz.

2012. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt fehér a közepe, és kisebb is, mint a bárányhimlős kiütések, azt mondták. Elmegyek bőrgyógyászatra! Ha esetleg valakinek van még tippje, mindenképp írjátok meg, köszönöm!
2012. szept. 15. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam eddig róla, de nézd, nagyon hasonló kérdéseket dobott kis a gyakorikerdesek.hu a kérdésed alá, állítólag létezik terhességi kiütés...


Egyet belinkelek, keress rá itt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Szerdán voltam uh-on, lehet, hogy a zselétől? Nagyjából azóta vannak... Máskor nem tapasztaltam ilyet. Azért gondolom, hogy esetleg ez is lehet, mert csak a hasamon jöttek ki...

2012. szept. 15. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat az is bár nem hallottam még róla! de szerintem a háziorvosodnak mutasd meg hogy nézze meg mi az, jobb ha látja orvos is
2012. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!