Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondta azt, hogy belehal...

Miért mondta azt, hogy belehalhatok a szülésbe ha porckorongsérvem van?

Figyelt kérdés
Ezt mondta a szomszédom. Szerintem ez butaság. Az idegsebesz foga eldönteni, hogy engedi-e a hüvelyi szülést, de szerintem nem fogja, mert a első is császáros volt meg hát ott van a sérv is, de belehalni.... vagy én gondolom rosszul?
2014. aug. 9. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba szomszéd!!!Nem lesz baj nyugi jól írtad majd a dokik eldöntik mi jó nektek.39+5hkm
2014. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta, mert egy idióta és ráadásul még rosszindulatú is!


Ne foglalkozz vele, próbáld meg elkerülni a jótanácsaival együtt. Ha ez nem megy akkor próbáld nem meghallani amit mond!

2014. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mar! A szomszedod meg jo nag ge.i :( Azert a servvel is kellene valamit kezdeni! Csak jo tanacs! Nekem mutottek, azota nincs fajdalmam. Mondjuk ezt meg terhesseg elott. Gyerekkel nem lenne kivitelezheto a felepules...foleg nem 2 gyerekkel :(
2014. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a szomszédok csak a félelmet szeretik fokozni. :/


Nekem is van egy szomszédom éjjel-nappal én vagyok a témája és azt mondja, hogy leereszkedett a hasam, hogy lassan szülök 32 hetes vagyok..és mások szerint még pont, hogy nem ereszkedett le a pocakom.. :) csak a szomszéd előszeretettel ijeszteget :)

2014. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi erővel a szülésbe akkor is bele lehet halni, ha nincs porckorongsérved. Én nem látom az összefüggést. Kedves a szomszédod, hogy ezzel nyugtat. Ne foglalkozz vele, nem normális.
2014. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Porckorongsérvvel progr.császárom volt. Nekem azt mondta az idegsebész, hogy a baba halhat bele, mert ha a sérv épp bedurvul és olyan fájdalmaim lesznek, hogy nem tudok nyomni, akkor a szülőcsatornában elakadhat. A Te életed szempontjából semmivel sem rizikósabb, mint bármely szülés.
2014. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek idegsebészhez. Szóval orvosi felügyelet alatt vagyok :) nem értettem az összefüggést, de így már világos, hogy a baba lehet veszélyben.
2014. aug. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!