Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami különbség a kristál...

Van valami különbség a kristálycukor és a gyógyszertárban vett cukor között?

Figyelt kérdés
Cukorterheléses vizsg.ra megyek és nem kaptam a gyógyszertárban cukrot, csak az van, amit itthon használok.
2008. aug. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia, lényegében nincs, szerintem csak a mennyiség pontos adagolása miatt kell a gyógyszertárból beszerezni, de ez csak az én véleményem, nem vagyok szakértő. Ha tudod próbáld meg másik gyógyszertárban, nehogy ezen múljon az eredmény.

Drukkolok, és az eredmény miatt is!

Egy 27 hetes pocakos..

2008. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyógyszertárban gyümölcscukrot (szőlő) kapsz, míg az otthoni kristálycukor az általában répacukor. A szőlőcukor sokkal előbb szívódik fel mint a répacukor.
2008. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nézd meg másik gyógyszertárban mert az valóban szöllőcukor amit egy kis vízben felkavarnak és azt kell meginni majd.Na most a kristálycukor a hidegvízben nem fog feloldódni.Egyébként bűn rossz de muszály.
2008. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak beutalót kaptam a vizygálatra, de senki sem mondta, hogy azt nekem kell beszereznem. Ez vénykötles?

Azt hittem, ezt a vizsgálatkor adják.

2008. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Előző hozzá szólónak.Ha nem mondták akkor adnak nálunk is adják de van ahol receptre kell venni.
2008. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nem tudomka vagyok. köszönöm a választ. ezekszerint én azt a vizsgálatkor fogom megkapni.
2008. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam terhelésen és nekem nem kellett venni cukrot hanem ott kaptam! 24 hetes kismama!
2008. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mindenkinek ajánlom hogy vigyen egy fél citromot is, mert azt lehet bele nyomni, és relatíve kellemesebb így az íze. 33 hetes mamika
2008. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!