Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos MagneB6ot ajánlott,...

Az orvos MagneB6ot ajánlott, napi három szemet. Van valaki, akiknek szintén kellett szednie ekkora dózist? Nem sok ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem nagy dózis,nekem 3x2 irt.
2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyit kellett szednem... Szerintem azért kell ebből többet szedni,mert ebben nem akkora "dózisú" sem a magnézium,sem a B6 vitamin,mint másban.Pl a Magnerotban sokkal több a magnézium.
2010. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én 3x2 szedtem de az is kevés volt igy bérest szedtem az sokkal jobb...sztem persze.

Nem sok a 3x1 sőt...én azt nem is éreztem.

2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3*2
2010. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyit írt elő a doki. Nagyon hasgörcsös voltam a terhesség 3-4 hónapjáig. Utána naponta 2-t kellet szedni.
2010. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 3*1 Magne B6-ot írt fel az orvos, a terhesség legelejétől. Most vagyok a 18. hétben, most is folyamatosan szedem. Szerencsére a lábikragörcsök is elkerültek, pedig sok kismama panaszkodik rá, de a Magne B6 ebben is segít.

Kellemes babavárást!

2010. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Mg Citricit szedek, 3x2-t, ez 500mg/tabletta. Ez a max. adható, amit nekem felírt a dokim, tehát nyugodtan szedjek a 3x1-et. Egyébként a felesleg a vizelettel távozik, túladagolás esetén esetleg hasmenés fordulhat elő.

36 hetes

2010. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozván az utolsó hozzászólóhoz, a MagneB6-ból a 3x1 a Magnesii Citrici-hez képest semmi. Én az utóbbi eszem még, majd a jövőhéttől kezdem leépíteni. MA voltam NST-n és elég szépen vannak összehúzódásaim, így annak ellenére, hogy 2 nap múlva leszek 36. hetes, még szednem kell naponta 3-szor. Remélem még kibírom legalább 2 hétig:-)

Szóval nyugodtan szedheted a MAgneB6-ot ennyiszer.

Minden jót!

2010. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!