Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ennyi lefele pontozá...

Miért van ennyi lefele pontozás, vita mindenen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést olvastam kisbabákról, hogyan fejlödnék stb. És mindenhol aki leirta saját gyermekének fejlődését és ha a másiknál nagyobb volt vagy kisebb akkor szándékosan lepontozza mert az nem úgy van?


Sok kérdésben látok vitákat. De ha egyszer 2 fél van és az egyik több midnent tud a másik csak okoskodni próbál mégis a másikat támadják. Mi van veletek kismamák? Mi ez a sok támadás, lepontozás?



2014. aug. 12. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki okosabbnak hiszi magat a masiknal es ezert lenezi, es lepontozza a velemenyet. Engem is zavar, foleg a sok vita.

33hkm

2014. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen. Engem nagyon zavar ezért próbálok interneten keresni ha valami olyan problémám van ha valamibe kétes akkor ide jövök rákérdezek. De nagyon sok bunkó választ kapok. Meg elkezdenek a kérdés alatt vitázni. Nagyon nem tetszik.. :(


Szomorú, hogy ilyen van...Főleg itt kismamáknál.

2014. aug. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!