Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az terhesség elején...

Akinek az terhesség elején rálógott vagy rajta volt a méhlepény a méhszájon, mi lett végül? Arrébb ment vagy emiatt császár lett a vége?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, de amióta van méhlepény, azóta folyamatosan rálóg a méhszájra, eddig nem mozdult. Fog ez változni? Nagyon szeretnék természetesen szülni majd...
2014. aug. 12. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 8-16. hétig volt rajta aztán mellső fal felé "lemászott" róla.

Nyugi még nagyon az eljén vagy ezután fog csak igazán nőni a méhed és vele együtt mozdul majd a lepény is.

2014. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia annyit tudok mondani nekem is ezt írta a dokim a 12 hetes uh -ra de az enyém nem rálogott hanem teljesen fedte és 14 hetesen már arrébb mozdult annyit hogy azóta semmi baj .Most 17+5 napos vagyok.
2014. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Akkor még van remény...remélem a következő UH-n 4 hét múlva már nem lesz rajta...de eddig egy fikarcnyit sem mozdult sajnos :(
2014. aug. 12. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg valtozhat boven, fog is, ne aggodj! Nekem is igy volt...
2014. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21 hetesen még hozzáért, 26 hetesen már jóval arrébb ment.
2014. aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hetes terhes volt hugom mikor korhazba kerult. Neki mint kiderult volt egy hematomaja is az kezdett el verezni, emiatt kerult be. De akkor lattak meg neki h a mehszajt erinte a lepeny. 22-23 hetes korara teljesen "elvandorolt" addig szigoru fekves volt. Csak wc es egy gyors mosakodas. Ennyi vokt a megengedett. Most epp 38 hetes terhes mar barmikor megszulhet. :-)
2014. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a haematoma miatt fektették ennyire szigoruan...nekem is volt es ugyanez, fekudtem 5 hetig amig el nem mult. Jelenleg csak annyit mondott a dokim h pihenjek amennyit tudok, de mar nem kell olyan szigoruan szerencsere :-)
2014. aug. 13. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. A hematoma amig meg volt neki ki se engedtek a korhazbol. Az 10 nao alatt szivodott fel. Utana amikor kiengedtek volt ennyire szigoru fekvese!
2014. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem ertem miert ennyire mas es mas az eljaras mindenkinel...

Engem mar nem kotelez a dokim fekvesre, csak pihennem kell amennyit tudok...igaz, csak picit log ra a mehszajra a lepeny...

2014. aug. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!