Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ebből 33 hetesen?...

Baj lehet ebből 33 hetesen? Fáj és görcsölget a hasam alul.

Figyelt kérdés
Szedem a magnerot-ot és vasat is, de második napja fáj és görcsöl! Van aki azt mondja hogy csak tágulok de engem már kezd aggasztani! Veletek nem volt ilyen?
2014. aug. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az időjárás változástól is lehet (itt a brutálus hidegfront). Nekem már hetek óta ez van, holnap leszek 36 hetes... ja még csak nem is nyílok, a baba teljesen jól van. Ha nagyon aggódsz hívd fel az orvosodat, de szerintem felesleges. Ezek teljesen normális dolgok.
2014. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van.

31hkm

2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez! Már más is kiírta a kérdést,én is. Mintha meg akarna jönni folyamatosan 3napja,néha ijesztően erősen érzem. Ma megyek dokihoz ha valami extrát mond megírom.
2014. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya front van.
2014. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Védőnő vagyok és 35 hetes kismama.

Ne aggódj, már nehéz a méhed, húzódnak a szalagok. Ha ugyanolyan sokat mozog a baba, mint azelőtt, akkor biztosan semmi baj. Az is lehet, hogy kezdi szűkösnek érezni a helyét és feszeng, nyújtózkodik, hátha valahogy nagyobb teret tud csinálni odabent. Erre a méhed válaszként keményedhet. Az is lehet, hogy mondjuk a feje vagy egy lába pont a méhszájadnál van és azt találja telibe minden rúgásnál. Ez sokkal élesebben érezhető, mint ha odébb menne... Pihenj le többször napközben. A "pont rossz helyen rugdal"-dolgon pedig négykézlábas tornával esetleg tudsz segíteni.

Ha nagyon aggódsz, menj orvoshoz, de egyébként teljesen normális, hogy ezeket érzed.

Ha kevesebbet vagy egyáltalán nem mozog, talán mondanom sem kell, hogy futás orvoshoz!

2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valamennyire megnyugtat hogy nem csak én kínlódok! Kitartástmindenkinek!!! :) kedvesek vagytok hogy válaszoltatok! A babám mocorog, inkább nyújtózkodik ahogy érzem! :)
2014. aug. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!