Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen vehetek be nos-pát...

Anita0802 kérdése:

21 hetesen vehetek be nos-pát ha görcsölget a hasam az időjárás miatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Keményedésre magnéziumot szoktak ajánlani. Ha görcsölget a hasad, akkor inkább az orvosod kellene megkérdezni, hogy mit mond!

2011. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
No-spat nem szedhetnek kismamák.
2011. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
A No-spa csak a tüneteket fedi el, ráadásul nem tudhatod, hogy mitől van. Az időjárást csak feltételezed. Én mindenképp orvoshoz mennék, ha annyira fáj, hogy gyógyszer kell.
2011. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vagy 10 orvos, szülésznő, stb, is mondta, hogy szabad nospát bevenni terhesen, sőt még infúzióba is azt kaptam a kórházba, ezért tutu hogy nem árt a babának, lehet szedni, nekem nem a hasam görcsölt, hanem epeköveim voltak, arra adták.

Tehát a kérdésre a válasz igen, lehet.

DE nem próbáltad a magnéziumot görcsoldásra inkább? és honnn veszed, hogy az időjárás miatt görcsöl? a görcs nem normális .

2011. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én végig a nőgyógyász javaslatára 3x1 nospát szedtem keményedésr, görcsre. Plusz magnéziumot. Lehet szedni, de orvostól kérj tanácsot.
2011. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Állatkísérletes és humán vizsgálatok alapján, terhesség alatt való alkalmazása esetén, az anyát, ill. a magzatot károsító hatása nem volt kimutatható. Mindazonáltal terhességben való alkalmazása fokozott óvatosságot igényel.

Kellő vizsgálati eredmények hiányában szoptatás idején alkalmazása nem ajánlott.

2011. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

13:49-nek.


SZinte nincs forgalomban olyan gyógyszer Magyarországon, amire ne lenne ráírva, hogy terhesen és szoptatás alatt lehet szedni....

2011. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább görcsöljön a hasam, minthogy a babámnak baja essen.
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a a válaszokat a "honnan veszem" kérdésre:1. tapasztalat.(minden meleg frontnál görcsöl a hasam,hidegnél a fejem) 2. említettem a dokimnak és több vizsgálat után azt mondta hogy problémát nem lát úgy hogy valószínű csak a frontok miatt van és hogy szedjek magneB6-ot.kérdeztem,hogyha nem használ vehetek-e be a nospából erre azt a válasz kaptam hogy ha nem használ majd vissza térünk erre.a gond csak az hogy hétfőig szabin van.és nem tudom addig mit csináljak
2011. júl. 13. 14:05
 10/18 A kérdező kommentje:
a 14:03-nak ezzel én is így vagyok de nekem ugy rémlik a felesleges fájdalommal is ártok a babának.ezért vagyok tanácstalan.
2011. júl. 13. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!